Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyéjszakás kaland megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland megbocsájtható?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve járunk. A csoporttársaimmal elmentünk bulizni, egyébként én nagyon ritkán szoktam bulizni, akkor is szolidan. Most viszont többet ittunk a kelleténél és lefeküdtem mással. Utólag nagyon bánom, szörnyen érzem magam miatta. Azt se tudom, hogy egyáltakán elmondjam-e a barátomnak, mert nem akarom elveszíteni. És tudom, hogy nem kifogás, de józanon biztos nem csaltam volna meg.

20/l



2018. febr. 15. 07:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Szakításban voltatok?
2018. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Már megint takarózás a piával...Minek iszol, ha nem tudod a mértéket?

Lehetőségeid:

-ha elmondod, jó eséllyel szakít veled.

-ha nem mondod el és kiderül másképpen, akkor azért szakít veled.


Ha magamból indulok ki, akkor nálam ez szakító ok.Sosem tennék és nem tettem ilyet egyetlen párommal szemben sem.És főképpen nem kenem a piára az önkontrollom hiányát.

2018. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%

Emberfüggő. Te ismered, mennyi "fér bele" neki.

Én egyszeri megcsalást elnézek, többet nem. (Szerencsére nálunk X év alatt egyik félről sem volt.)

25N

2018. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Minek kell annyit inni, hogy azt se tudod, hogy mit csinálsz? Ez nálam nem mentség lenne, hanem súlyosbító körülmény. 1. Tudod, hogy nem bírod az italt, de nem tudsz rá nemet mondani. 2. Lefekszel mással.

Az ital meg nem tesz senkit olyan szinten öntudatlanná, hogy csak megtörténik. Oldja a gátlásokat, és ennyi. Vagyis dugtál volna a sráccal józanon is, csak nem pár perc után, hanem kicsit tovább kell fűznie az agyad.

2018. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Bármennyire is ellenkezni fogsz a válaszomra, de ez az igazság : Te nem szereted a párodat! Én is voltam már nélküle becsiccsentve, ami alapból nem szép egy nőtől, de az ég világon senkinek nem lett volna esélye, h megdöntsön, pedig próbálkoztak... Az alkohol nálam sosem kifogás, mivel az emberek illuminált állapotban előbb megteszik azt amit józanul nem és olyan helyzetben virágzik ki az ember valós énje, amit normális állapotban nem mer meglépni... Mondd el a barátodnak. Az este is önző voltál, h csak úgy keféltél mással, legalább most józanul ne magadra gondolj! Meg kell adnod neki az esélyt, h ő döntse el, h számára mi a jobb és tudna -e tovább egy csalfa személlyel élni, vagy keres egy normális kapcsolatban gondolkodót.
2018. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Imádkozz, hogy nem volt a bulin senki, akit ismertek, és le tudna buktatni!
2018. febr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

"És tudom, hogy nem kifogás, de józanon biztos nem csaltam volna meg. "


Jól látod, nem kifogás. A pia csak feloldotta a gátlásaidat, nem lettél tőle más ember. Úgy látszik, te ilyen ember vagy, pia nélkül, józanon is simán megcsaltad volna, hisz a pia miatt nem leszel más ember. Kár erre fogni a dolgot. Mindenképpen mond el a barátodnak, hisz joga van tudni és dönteni, hogy ezek után veled szeretne-e maradni vagy sem. Joga van tudni milyen emberrel van együtt, ne éljen hazugságban. Egyébként nem Ő neked az igazi, ugyanis ha Ő lenne az, akkor félholtra is ihattad volna magadat, nem csaltad volna meg.

2018. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%

Ha úgy kettyintettek meg, hogy nem akartad, akkor megerőszakoltak... De hát azért nem lehetett akkora az a nemakarás.


Ha megbántad és soha nem teszed meg újra, akkor ne mondd el, mert csak te könnyebbülnél meg és a barátodnak fájdalmat okoznál. Tűrd a bűntudatot és próbáld jóvá tenni, teperj ezerrel és tedd boldoggá.

2018. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Mint az emberek döntő többsége, ezt az élményt tartsd meg magadnak. Egyetlen ismerős, kolléga sem tart egy ilyen dolog után élménybeszámolót a párjának.
2018. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha van gerinced, akkor bevallod ( nálam az enyhítő körülmény lenne), de őszintén szólva megbocsátani akkor sem tudnám. Lehet , hogy ő igen. Tudod az a baj ezzel, hogy elszállna a bizalmam és akkor már nem tudnék normális kapcsolatot megélni...
2018. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!