Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsajthato egyszeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajthato egyszeri megcsalas 10 év után vagy nem! Ki hogy érzi?

Figyelt kérdés
Voltál hasonló helyzetben? Csak erdekel a téma.
2019. máj. 24. 08:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem jelenteném ki kategorikusan, hogy soha nem lehet megbocsátani és újrakezdeni. Én nem voltam ilyen helyzetben, de közeli családtagom igen. A háttérről annyit, hogy az asszony (ő a rokonom és szeretem, nem vagyok elfogult) hanyagolta a férjét. A fontossági sorrendben minden előrébb volt, mint a férfi. Ha nem a gyerekekkel foglalkozott, akkor takarított, vasalt. Igen, remek háziasszony, de a férje kívülálló lett a családban. Kérte, hogy menjenek kettesben valahová, aztán már nem kérte, mert mindig jöttek a kifogások. Meló után eljárt sportolni, ide-oda és megismerkedett egy nővel, aki beszélgetett vele, észrevette, ha levert, vagy épp szomorú és viszonyuk lett. A férfi nem bírta a kettős életet, bevallotta a feleségének mielőtt kiderült volna. A feleség őrült jelenetet rendezett, aztán a család tükröt tartott elé. Kiderült, hogy ő sem tökéletes. Megbocsátott és azóta nem történt ilyen. Kiderült, hogy nem dől össze a világ, ha nincs minden nap kifertőtlenítve a lakás és a férfi előrébb került a rangsorban.

Ahhoz, hogy ne történjen meg újra a félrelépés, meg kell találni a problémát és kijavítani. Ha a megcsalt fél egy mártírnak érzi magát és nem hajlandó vállalni a problémák rá eső részét és ő maga nem változtat, akkor újra meg fog történni. Egy olyan házasságban, ahol a felek szeretik, tisztelik egy mást és időt, energiát szánnak a másikra, nem fér bele egy harmadik.

2019. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
A megcsalás, megcsalás. 1 év után, 2 év után és 10 év után is az! Ha neki pár perc élvezet megért annyit, hogy a süllyesztőbe dobjon 10 évet, akkor én rá adom a kabátot és segítek neki ki sétálni az életemből.
2019. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 lilla64 ***** válasza:
0%
Ez nagyon sok mindentől függ.Lehet egy nolyan is,hogy a másik fél kiérdemelte,hogy megcsalják,habár a bosszú nem megoldás.
2019. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megbocsátani, ha megcsalnak onnantól oda a bizalom. Ha páromnak pár óra szex többet ér, mint a kapcsolatunk és megbeszéljük a dolgokat, akkor nincs értelme együtt lennünk.
2019. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nekem 10 év után még jobban fájna ha megcsalna. De szerencsére ilyen veszély nem fenyeget. Nálunk még most sem húnyt ki a láng. Nem lett rossz, lapos a szex. Nem hanyagoljuk a programokat. Úgyhogy mi nem éltük meg ezt a "kapcsolat ellaposodása" fázist, pedig pont 10 éve vagyunk együtt.
2019. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lelehet pontozni, én akkor is azt látom, csak megcsalásért, nem igen vállnak az emberek.
2019. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Megcsalás = bizalomvesztés. Azt döntse el mindenki maga, hogy így is benne tud-e maradni egy kapcsolatban, én tudom, hogy nem. Bizalom nélkül lószart se ér számomra egy kapcsolat, tehát nálam a bizalomvesztés egyenlő a szakítással.
2019. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Rockarc ***** válasza:
83%

Aki megcsalja a masikat, az egeszen biztos nem jo ember. Tiszteletlen, erkolcstelen, hazudni is kell hozza, es nem onnan indul a dolog, hogy az agyban vannak, ezt fel kell epiteni. Ez nem 1 db rossz tulajdonsag, hanem egy rakat rossz tulajdonsag egyben.


Az, hogy valaki megbocsat a masiknak, annal az embernel is problemak vannak. Naivsag, alarendelt viszony, onertekelesi zavarok, jovokep nelkuliseg.


Tegyuk fel, megbocsatas tortenik. A 2 szereplo ugyanaz maradt. Vajon mi fog valtozni? Vajon mi fog tortenni? Determinalt a kovetkezo megcsalas is.


43F

2019. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsájtható meg. És minden egyes esetben azt jelenti, hogy a megcsaló fél se nem szereti, se nem tiszteli a párját. Így semmi értelme egy kapcsolatnak. Ahol megcsalás van ott már régen nagyon komoly gondok vannak az egész kapcsolattal. Semmi értelme bennemaradni egy ilyen kapcsolatban. Pont, hogy 10 év után kellene már annyira szerelmesnek lenni a másikba, hogy eszébe se jusson megcsalni.
2019. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én a megcsalást sohasem bocsátanám meg. Én hűséges típus vagyok, és ezt fordítva is elvárom, akárhány év is telik el. De ez csak az én véleményem persze.
2019. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!