Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyakorta félrelépő feleségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorta félrelépő feleségre megoldás?

Figyelt kérdés
Most már odáig fajult a dolog, hogy az sem zavarja, hogy tudok róla. 2 éve vagyunk házasok. Én mondtam neki, hogy el akarok válni, de azt mondta ő nem akar és különben sem érdekli a dolog. Zsinorban csal gyakorlatilag. Ti mit tennétek a helyemben? A házunk közös, már házasság után vettük. 33/F

2016. nov. 20. 09:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%
Válás. Nem kell hozzá a beleegyezése.
2016. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

A helyedben tojnék a fél házra, inkább az vesszen el mint a tartásom és az önbecsülésem. Beadnám a válókeresetet, ez a ribizli meg menjen ahhoz, aki farkalja!

Szerinted ennek így van értelme?

2016. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%
Elhajtanam mint a magzatvizet...problem solved
2016. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
Ha válni akarsz akkor válj. Ez elég kézenfekvő. Mondjuk az már érdekesebb kérdés, hogy miért vesz semmibe. Itt nem csak arról van szó, hogy tisztelnetek kell (kéne) egymást, hanem arról, hogy valami eltört benne. Legtöbbször a törődés hiánya késztet ilyesmire embereket. Máshol keresi a boldogságot. Az hogy már az sem érdekli, hogy tudod, kb azt jelenti, hogy nem érzi, hogy a megcsalás bármit is változtatna a dolgokon, illetve nem tart tőled egyáltalán. Lehet kicsit erélyesebben kellett volna fellépned.
2016. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Válj el tőle és fogadj egy ügyvédet, ebben az esetben én ragaszkodnék az anyagiakhoz, hogy amit én adtam bele a közös vagyonba azt megkapjam. Semmi értelme ennek, majd találsz egy olyan nőt akivel jól kijöttök és nincsenek ilyen gondok köztetek.
2016. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Vállás. Még fiatal vagy és újrakezdheted az életed bármilyen nézőpontból, mert így csak játékszernek néz. Sajnálom.

18/ L

2016. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Ha 2 éves házasság után rendszeresen félrelép egy feleség annak oka van. Ezek még azok az évek amikor tombolnia kellene a szerelemnek köztetek.

Magadba is néztél, nem követtél el semmit, vagy nem viselkedsz úgy ami ezt kiváltotta volna Belőle?

Előtte rendben volt a kapcsolatotok, vagy csak mert ideje volt a házasságkötésnek ,hát összeházasodtatok?

2016. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Te tipikus papucs vagy,ugye?
2016. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%
kúrj félre te is, vagy mire vársz, esetleg dugd a seggébe máskor, ha lefekszik veled :D azt pedig most megtanultad, hogy házasodni tilos.
2016. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
7* vagy csak szimplán ribi...
2016. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!