Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belefér, ha férjes asszonyként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér, ha férjes asszonyként ezt csinálom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok férjnél és szerencsére jó a házasságunk. Van egy nagyon jó barátom, akivel gyakran találkozom. Általában kávézóba vagy étterembe járunk, de felmegyek néha a lakására is. Ennek egy oka van, mégpedig hogy mindkettőnk hobbija a főzés. Sokszor főzünk együtt, és mivel ő sokkal régebb óta benne van és több tanfolyamot is elvégzett, így tud mutatni új praktikákat is, közben pedig jókat beszélgetünk. Régóta ismerjük már egymást, még a férjemet se ismertem, amikor vele összebarátkoztam. Soha nem volt meg a szándék egyikünk részéről se, hogy több legyen. Jó és szerethető embernek tartom, aki az életem része, de ennél semmi több. A férjem tud mindenről, ő megbízik bennem és nem zavarja, mert ismeri a kapcsolatunkat és így is tudok elég időt szánni a házasságunkra. A legjobb barátnőm és a kolléganőim szerint felháborító, hogy férjes asszonyként így viselkedem.

29N


2019. jún. 18. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Sok sorstársad van, csak ők valamit jobban szeretnek a főzésnél,és beérik a munkahelyi kávéval...
2019. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez egyikőtöknek sem probléma akkor nincs probléma.A legjobb barátnőd és a kolléganőid ha háborogni akarnak akkor az nem a te problémád.
2019. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi ebben a felháborító?Hogy van egy jóbarátod,akivel közö az érdeklődési körötök?Vagy az,hogy férfi?Ha csak barátok vagytok akkor.nincs ebben semmi rossz.
2019. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd el a kérdésed. Nem akarnál valamit mondani a 'barátnőid'nek?
2019. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek semmi baja ezzel, ez a lényeg. Kit érdekel, hogy a kotnyeles tyúkok mit mondanak a munkahelyen? Még a barátnődet se kellene hogy érdekelje. Mintha kérdezted volna a véleményüket...

Ez valahol a te hibád, mert az ostoba kollégáidat beengedted a magánéletedbe.

2019. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van férfi barátom. Semmi romantika nem volt köztünk, de nagyon szeretjük egymást. A férjemet nem zavarja. Az ő párját viszont igen. Zöld volt a féltékenységtől. Így sajnos csak nagyon ritkán találkozunk. Én nem látok semmi kivetni valót abban, hogy egy közös hobbitokat együtt gyakoroljátok és erről beszélgettek, de sokan biztosan felháborítónak érzik.
2019. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom az a felháborító,hogy több órara,feljárkál egy pasihoz. Ezt látják.
2019. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégse a legjobb barátnőd...
2019. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmi gondom nem lenne ezzel. ha nem bízik benned a másik, akkor mindegy, mi történik, a szerelemnek vége


42/F

2019. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, minek kellett beavatni a kolléganőidet a minden napjaidba? Ha nem tudsz velük egyetértésre jutni és piszkálnak esetleg egy kegyes hazugsággal fenntarthatod a békét. Mond, hogy igazuk van, ezt most már Ti 3-an is igy gondoljátok. Tehát már nem főztök együtt. Gondolom nem tudnának az egészről, ha Te nem mondtad volna el nekik.
2019. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!