Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nalatok mi a vacsora?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok mi a vacsora?

Figyelt kérdés
Mindig fozok,ritka amikor nem.Ferjem folyton levest ker ,mert o annyi szaraz kajat megeszik egesz nap.Most kivagta a balhet,hogy o biztos nem eszi meg a tegnapi huslevest,az sincs mit enni.Mondtam akkor csinaljon mast,van itthon tojas,felvagott,minden.Inkabb nem eszik ma,csak holnap ha lesz kaja:/ 1 eves baba mellett mindig fozok ,es rosszul esik ,h kotekedik ,amikor semmi dolga itthon csak enni,pihenni.
2019. júl. 15. 21:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%
Fogyozok úgy hogy nagyon semmit,egy db banánt ettem meg.A családnak hambit csináltam.Korog a hasam.
2019. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Noren1989 ***** válasza:
#11es kérdésedre: jó lenne, persze, amúgyis ritkàn eszek levest.
2019. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem főz néha levest a férjed, ha levesfüggő legalább 2-3 levest tanuljon már meg akkor nem fog soha éhezni, némelyik fél óra alatt megvan (plusz a mosogatás). Pl zöldséges leves amiben virslikarikák is vannak.
2019. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaposztalevest ettunk, a ferjem fozte :P

Szerencse, hogy eleg sok szabadideje van es szeret fozni, en ritkabban szoktam. De ha a helyedbem biztos a fejere boritottam volna a huslevest. Bar en csak most vagyok terhes, gyenge az idegrendszerem :))

2019. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Paprikás szalámi, vaj, kenyér, paradicsom volt tegnap. Ma ugyanez lesz, vagy ha nagyon olyan kedvünk lesz, akkor összeütünk együtt egy rántottát. Szerencsére nem egy ilyen tulokkal élek együtt. :D

N

2019. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk a vacsora az az esti étkezés.
2019. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Kenyér, felvágott, zöldség, sajt... Nagyon ritkán eszünk levest meg főételeket vacsorára. Ezeket inkább ebédre.
2019. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Hát én pont levest főzök! XD

A vasárnapi pöréből "gulyást", mirelit zöldséggel meg krumplival.

2019. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nalatok nem a kajával van az igazi gond. Direkt kötekszik valamiért...
2019. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán eszek levest, pedig sokszor van... Szóval velem nem lenne problémád :) Amúgy az én apám is ezt szokta játszani amikor semmi dolga és mégis kötekszik ahelyett, hogy ő főzne valamit.
2019. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!