Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van akinek a szex miatt ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek a szex miatt ment tönkre a házassága?

Figyelt kérdés

A férfi sokszor szeretné, a nő pedig a háta közepére sem kívánja.


Ismertek ilyet akinek ezért ment tönkre a házassága?


2019. júl. 19. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Magamat. Nálunk a férjem nem akarja, én pedig igen. Válunk.
2019. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Engem nem érdekel, ha a nő nem akarja. Vagy szex vagy dobottfalva.

Utóbbit nem kockáztatta meg még senki, mert mindenki fél az egyedülléttől.



"Így neveld sub-bá a barátnőd"

2019. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1. Nálatok vannak gyerekek? Mióta vagytok együtt?
2019. júl. 19. 19:28
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is, az asszony leszopta a főnökét egy magasabb pozíció miatt.
2019. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

1. Kapcsolat azert mert allandoan dugni akart. Egesz nap sehol majd ittasan bemaszik az agyban... Ha spec ram se hederit akkor dugni se akarjon. Nala ebben merult ki a torodunk a masikkal.


2. Majdnem aszex volt, barom havonta 1x ha volt kedve. Szinte mar konyorogni kellet neki.


Alapvetoen kozepes nagy a libidom de sikerult ket nagyon balf...t kifogno. Szex teren. Az az elso szuz volt a masodik meg eppen mar nem.

2019. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Vannak gyerekek. Saját lakás is. De fontos a szex.

1-es voltam.

2019. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az én férjem egész nap szexelne velem. Tök mindegy hogy hol vagyunk. Nyúlkál a bugyimba, a pólóm alá, csapkodja, fogdossa a fenekemet is, nyilvánosan, akkor is mikor a 2 gyerek ott van. Ha megpróbálok vele erről beszélni akkor oda lyukadunk ki, hogy én már nem is szeretem őt... Szóval nem tudok vele komolyan beszélni. Van 2 kisgyerek is, és sokszor úgy kell rá emlékeztetnem, hogy legalább előttük fejezze már be. Nagyon zavar. Ha szexre kerül a sor, akkor már össze szorul a gyomrom ha rá gondolok.
2019. júl. 19. 19:53
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
7# Bocs,de ez tök jól hangzik.🙊
2019. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a feleségem asszex. A háza közepére sem kívánja, így már lassanként én is megutáltam a szexet. Borzalmas az egész. Havi egyszer 10 perc, de kb. mintha az éjjeliszekrény feküdne mellettem. Én masszírozzam egy órán át, ő meg hozzám sem ér. Azt mondja a masszírozás ér az egészben valamit. Maga a dugás meg annyi, mintha a kezem helyett a testével önkielégíteném magam. Persze 10-ből kb. 2X jutok el a csúcsra, de akkor is másra gondolok, mert ha ránézek, és látom az ásítozó arcát, azonnal elmegy a kedvem még az élettől is. 18 év alatt egyszer sem kezdeményezett, de 10-ből 9X elutasított. Amikor azt mondtam neki hogy legalább heti egy legyen már, akkor felháborodva megkérdezte, hogy normális vagyok-e??? Íhy maradt a havi 1, de már azt sem erőltetem, mert egy tragédia az ágyban. Ha valami ártatlan poént lövök el ami távolról szexuális töltetű, akkor fel van háborodva. Borzalmas!
2019. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
9es. Aki gyáva változtatni az élje le így az életét. Mindenki saját magáért felelős!
2019. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!