Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, akinek a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek a szex miatt ment tönkre a házassága? Mert nem volt jó vagy többet/kevesebbet akart, mint a párja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már megfordult,a fejemben,h keresek mást ha nem kapom meg amire vágyom(semmi extra,csak több szex),de aztán letettem róla,nem akarok félrelépni,inkább megbeszéltem a férjemmel és azóta kényeztet amikor kell.:D
2010. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kezd tönkremenni. nem jó, mindegy hogy próbálkozik nem jó. Nem rossz csak semmilyen. egy ideig motivált, hogy neki jó. Aztán egy idő után, ez már nem motiválja az embert. Mivel jobb nem lett, de nekem szükségem van összegyűrt lepedőre, amit itt nem fogok megkapni, ezért már mindennel bajom van és csak idő kérdése, hogy összeszedjem magam és lelépjek, hogy találjak valakit akivel a szex is jó. Amúgy minden más jó lenne közöttünk, de az meg nem párkapcsolat.
2010. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az igazi, őszinte szerelmen alapuló kapcsolat sose mehet tönkre azon, hogy milyen a szex minősége vagy gyakorisága. Egy idő után úgyis megszűnik a házasélet, akkor a felek hagyják el egymást?
2010. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
Második 13.30 jó esetben mikor megszűnik a szex, már nénikéről meg bácsikáról beszélünk. Egy igen csak virgonc korú férfi és nő nem törődik bele a szex bajokba, vagy igen, csak akkor egy görcsös, boldogtalan valaki lesz belőle.
2010. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Azok lesznek ilyenkor boldogtalanok, akiknek a szexre alapul minden érzelmük. Az nem igazi szerelem, azt csak a vágy tartja össze, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Ha valami miatt a szex már nem kielégítő vagy nem működik, a szerelem is megszűnik, ez pedig megmutatja a kapcsolat valódi minőségét.
2010. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem CSAK a szex miatt, de nagy szerepe volt benne. 9 hónapig nem engedett magához közel + 3-4 nagyobb gond = válás.
2010. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Semilyen jó szexért nem adnám oda azokat az élményeket, amiket a párommal együtt élek meg...
2010. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a szex a lényeg, sokáig bírom nélküle is, de ha már van egy jó párkapcsolatod, akkor azért legyen kielégítő szex is. Persze nem mindig, de nagyritkán..mondjuk heti kétszer:D

Ráér az ember 50 év felett is szexmentesen élni.

26.L

2010. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem bele lehet szarni az olyan kapcsolatba amit a szex tart össze.Nagyon rossz időszakomat élem.Semmi kedvem a sexhez hónapok óta.De a páromnak is megmondtam hogy ha neki ez nem jó el lehet menni.Nem érdekel.Nem lepődnék meg ha elhagyna mert a legtöbb embernek meghatározó dolog az életének a sex.De vannak olyan időszakok amikor a hátad közepére se kívánod.
2010. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kellett lepontozni a 2-at. A kérdésre tökéletesen válaszolt.
2010. szept. 21. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!