Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog? Megkértem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog? Megkértem harmadjára a férjemet arra, hogy legyen kedves intézkedjen afelől, ne legyen a volt barátnőjével kapcsolatban a kapcsolati státusza, ha már másfél éve az én házastársamként szerepel.

Figyelt kérdés
Erre kiborult és neki állt feljebb. Miért zavar engem? Az a múlt. De ha vége a kapcsolatnak, akkor nem szokták módosítani? Mindenesetre nekem valóban nem tetszik, hogy ugyanaz az az illető a házastársam, mint aki mással kapcsolatban áll. Ez tényleg nem elvárható?
2019. júl. 23. 10:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
Ne szaporodjatok, ezt viszont én szeretném kérni az emberiség érdekében. Sem genetikai sem pedig szellemi örökséget nem szabad hátrahagynotok.
2019. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#15nél a pont, a nőnél ilyenkor max annyi marad, hogy "kapcsolatban", de név nincs. A kérdés megbukott.
2019. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Ha annyi van kirakva az exnél, hogy kapcsolatban, ami azóta így van, hogy szakítottak, azzal nem lehet és nem is kell mit kezdeni. Ha kapcsolatban a te férjeddel, akkor azt neki engedélyeznie kellett. Lehet el van rejtve nála, de akkor azt se tudja kirakni, hogy veled kapcsolatban/házasságban. Ebben az esetben azért elég fura, és tényleg már a kapcsolat elején, de legalább házasság előtt tisztázni kellett volna, és abszolút nincs igaza férjednek.

Másik opció: egy teljes névrokon, vagy kamuprofil. Ezzel se kell foglalkozni. Ha az ex agya ennyire beteg, akkor tenni kell rá magasról, amíg csak így vergődik, és nem zaklat titeket.

2019. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy sokan a válaszadók között fiatalabbak, akik a FB-on nőttek fel. Én már nem vagyok húszéves és konzervatívabb vagyok. Tehát nem az az alap, ha valakivel már nem vagyok kapcsolatban, módosítok/ odafigyelek rá, külön kérés nélkül. Én úgy gondolom, ez valahol tisztelet a másik felé és némi odafigyelés. Senki nem vitatja a kapcsolatot, a múltat, de tiszteljük a jelent is.
2019. júl. 23. 11:40
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik fél törli akkor marad csak annyi higy kapcsolatban de az nincs ott ,hogy kivel.

De az élet esemény a névjegybe ott látható marad mint kapcsolatban vele. Xy név 2017 például


De ez csak a Facebook nem ez számít! Sokan ki sem teszik egyáltalán a kapcsolati allapotot, nálam is rejtve van.Ha az ex nem is törli a párod akkro is le tudja rejteni beallításokban,hogy csak ő láthassa.

2019. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

25: de igen, többnyire azt nem értjük hogy lehetsz egy olyan emberrel - és hogy mehettél hozzá, aki ezt az alapvető tiszteletet sem adja meg neked amiről írtál. Hiszen te is belátod mi lenne a normális. Innentől azt nem értjük miért húzódik ez a dolog évek óta, ami nyilván örökös tövis a házasságotokban.

32/N

2019. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"De az élet esemény a névjegybe ott látható marad mint kapcsolatban vele. Xy név 2017 például"


Kérdező nem.ezt látja,de ami őt zavarja az lehetetlen.Egyik kitörli a kapcsolatot,eltűnik a másiknál is.Ha megrejtve van,akkor azt nem.jelölte meg fbn,hogy házas.Ez sztem kamu.

Ha a tiszteletet nem adta meg házasság előtt sem,akkor nem kellett volna hozzámenni.Ennyi,edd meg,amit főztél.Nem utólag kell kapálózni.

2019. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom, ez nagyon gáz! Én hozzá sem mentem volna így, legkésőbb (!) abban a pillanatban törölnie kellett volna, ahogy új kapcsolata lett. Ez megalázó rád és a házasságotokra nézve is.
2019. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te felfogod amit ide már vagy 10en leírtak vagy ideírjam tizenegyedszerre is!?


Ha a férjed kitörölte volna, a csajnál már rég nem lehetne látni. Vagy mind a kettőnél fel van tűntetve, vagy ha az egyik törölte a másiknál is eltűnik. A férjed valószínüleg nem törölte az elmúlt X évben. Az hogy ez neked egész eddig nem bökte a csőrödet, döbbenet. Lehet, hogy más generáció vagyunk, de én le sem álltam volna olyannal, aki (tök mindegy hogy hol) de más nővel hirdeti magát kapcsolatban. Igen, ez “csakl egy közösségi oldal, nem ott kell élni az életünket, de ha használja, használja felelőséggel. Neki lehet ez jó móka, de a te helyedben nagyon megalázva érzeném magamat.

2019. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!