Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a tapasztalatotok, miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok, miután elköltözött vissza jöhet?

Figyelt kérdés
16,5 év együttélés után azt mondta hogy elidegenedtünk egymástól, és neki már két éve van valakije. Mióta elköltözött sokszor találkoztunk a közös gyerek miatt(nekik azóta is rossz a viszonyuk). A kapcsoltunk jelenleg baráti és sok arra utaló jelet ad hogy többet érez irántam(sokáig néz, sokat beszélget velem, néha kedvenc dolgaimmal is meglep). Szerintetek van esély arra hogy elhagyja a barátnőjét és haza költözik. Én egyébként arra is gondoltam már hogy kapuzárási pánikja van mert mostanában olyan dolgokat csinál amilyeneket fiatal kora óta nem. A válaszokat előre is köszönöm.
2019. júl. 24. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Te 2 éves átbaxás után még ezen kattogsz?
2019. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy átvert téged, most átveri az új párját is. Ez nem kapuzárási pánik. Ez szimpla gerinctelenség.
2019. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Te jó ég! Önbecsülés hol van????
2019. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem! Nem fog visszamenni! Egy ideig rossz lesz, de utána te is belátod majd hogy így sokkal jobb lesz neked!
2019. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy hazaköltozne, inkább csak szexet akar. Őszintén, ha mégis megtenné változik valami? Ugyanúgy nem bizhatsz benne, mert amint alkalma lesz megcsal. Gondold át, hogy valóban ezt szeretnéd, nehogy a következő kérdésed az legyen, hogy minden férfi bunkó...
2019. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Tehát két évig megcsalt és te visszafogadnád? Itt a gyakorin minden nőből hiányzik az önbecsülés?
2019. júl. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg a szeretőjével összeköltözve mégsem akkora nagy buli, megszűnt a titokzatosság, a varázs, jönnek a szürke hétköznapok-amit meg veled jobban megszokott.

Lehet ő nem hajlandó mosni rá, vagy főzni, te meg igen.


Ha 2 évig simán átvert a gerinctelen féreg, máskor is simán megteszi. Nem érdekelte, h megoldja a problémát, máskor sem fogja, nem fog változni.

2019. júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha van egy kis szerencséd, akkor nem jön vissza.

A volt férjem is belezúgott másba, egy évig ment a hátam mögött, aztán lebukott és kitettem. Ő is jött volna vissza, de nekem már nem kellett. Azóta se bántam meg, hogy elutasítottam.

Idővel jött egy új (jobb) férfi az életembe. Ha utólag belegondolok, hogy őt sose ismertem volna meg, ha a csalfa elférjem visszafogadom... Ki tudja, te miről maradnál le.

2019. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!