Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek is volt olyan férfi/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt olyan férfi/nő az életetekben, akit nagyon utáltatok mert bekavart a párkapcsolatotokba?

Figyelt kérdés

Pl. vele kavart a párotok, és a csaj/pasi nem tudott utána se leszállni rólatok és próbált bekavarni a kapcsolatotokba.

Több mint 3 éve volt egy lány, akinek a párom udvarolt, de a csaj nem tudta elfogadni, hogy engem választott a párom, így sokáig csapta még neki a szelet. Egyszer a kapcsolat elején mikor megvolt az első komoly "összeveszés" a párommal, akkor visszaírt a lánynak részegen olyanokat, hogy kívánja meg hogy szereti. Persze én tudtam, hogy a csaj csapta neki a szelet, ezért sokszor megnéztem a párom beszélgetéseit és akkor bukott le. Sokáig haragudtam rá emiatt, de jól kimagyarázta magát és megbocsátottam neki. Főleg az bántott, hogy ezt nem mondta el. Sajnos arra a lányra még mindig szánalommal tekintek és nevetnem kell ha meglátom az utcán. A lány fél tőlem, pedig nem vertem meg. Ha meglát, akkor alig mer rám nézni. Kicsit sajnálom őt is így utólag, hogy a párom szédítette az agyát. Ha nem írt volna neki a párom, akkor lekopott volna a csaj, de ezzel csak feltüzelte, hogy hátha mégis lehet köztük valami. Őszintén már nem érdekel mi volt akkor, mert megbocsátottam, viszont a lányra még mindig rossz szemmel nézek, amiért nem szállt le rólunk.

Nektek van ilyen sztoritok, vagy volt már veletek hasonló?



2019. aug. 1. 15:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

“Pedig nem vertem meg” 😂😂😂😂


Hát még szép. Vagy mi vagy te, hogy nálatok ez lenne a normális?

2019. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj 10-es de én a harmadik félt sosem tudom sajnálni. Ha volt képe belemászni tudjon rá hogy ezt kapta és pszichiátriára kellett járnia.
2019. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon hasonló történt velem, mint a 9-10 válaszolónál, de ott én voltam a másik oldalon, akit megcsaltak.

Életemben nem undorodtam senkitől annyira, mint attól a r.banctól aki lakhatásért cserébe szerető volt. Párizsi nyaralásukból (akkoriban az ex férjem külföldön dolgozott) visszatérve borított, hogy még nagyobbat üssön rám. És ezt olyan manipulatív módon tette, hogy filmbe illik a történet (állítólag segíteni akart. De miért éppen az utazás után akart segíteni, miért nem előtte tette?). Eleinte el is hittem amiket mondott, mert ugye már nem hittem egy hazug férjnek, de idővel és sok sok segítséggel megtudtam, hogy nem volt több egy pénzéhes l.tyónál, aki csak így tudott érvényesülni, hogy mások pénzén élősködött.

Idővel elváltam, de azt a fájdalmat amit átéltem miattuk azt nem kívánom senkinek.

Jöhetnek a lepontozások a szeretők részéről, de egy szerető ugyanolyan hibás, mint a hűtlen, mert nem csak hitegetés van, hanem az is aki HAGYJA magát hitegetni. És ehhez nem kell sok ész, csak jobb érzés borítani és más nőnek az életét tönkre tenni. Dögöljön meg a szomszéd tehene is szindróma. Úgyhogy aki borít, úgy hogy szerető volt (tudatosan ment bele, akár ismerte is a megcsalt felet), az számomra úgyanolyan aljas patkány, mint a megcsaló.

Én sohasem mentegettem magam, ha egy házasságban valaki szeretőt tart, akár szex miatt akár csak a figyelem miatt, ott mindkét fél hibás, de legyen annyi gerince a másiknak, hogy elválik és nem mindenféle kerülő úton hazudozik és éli világát.


Ja minket is megzsarolt az ex szerető, mert fájt neki azonnal elköltözni az ingyen lakásból. Undorító egy patkány az ilyen.

2019. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Kilenceske, légyszíves, mondom másfél éve konkrétan én együtt voltam a pasival mikor vegülis egy 3.at választott. Neked ez belemászás? Köszi mindenkinek a lepontozást, persze érdemben hozzá szólni nemtudtok :)
2019. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
13 as, sajnálom ami Veled történt. Igen vállalom, én borítottam mert az megint egy más szituáció, hogy én voltam előbb mint az a csaj aki végül a barátnő lett, fél év alatt besokalltam míg ment ez a háromszög,hogy én mindent tudok közben Ő meg konkrétan az én álmomat éli meg a sráccal. És igen akartam hogy fájjon Neki, ahogy utána beszéltek velem az kritikán aluli volt mintha egy utolsó senki lettem volna és még a csajnak állt feljebb. Persze csak abba nem gondolt bele, mivel nem tudott róla hogy a párja a háta mögött miket csinált, mondott, gondolt. Jó naiv voltam én is alá írom, utólag jobb lett volna csendben távozni de azokban a pillanatokban a poklot kívántam a nőnek és kész.
2019. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

Márpedid ebben a sztoriban te vagy a szánalmas, kérdező, bárhogy is próbálod szépítgetni a dolgokat. A kedves barátod igenis hitegette a lányt, őt kellett volna elővenned.

A harmadik felet gyűlölni és hibáztatni pedig a legostobább dolog, hiszen egy jó kapcsolatba esélye sincs belemászni. Ilyen esetekben csakis az a fél a hunyó, aki vevő a harmadik nyomulására.

Lepontozás jöhet, nem izgat, tudom, hogy fáj az igazság. ;)

2019. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16-os. Jolvan legyek számodra szánalmas annak ellenére, hogy nem ismered a teljes sztorit, csak amit felszinesen-nagyvonalakban ide írtam. :) Érezd jól magad ettől a gondolattól, hogy az "áldozatot" nevezed szánalmasnak. Valóban szánalmas lehetek, mert voltam olyan butácska, hogy megtudtam bocsátani.(amivel egyébként jól döntöttem) Márpedig a megbocsátás nagyon nehéz dolog, nem mindenkinek megy. Nem az a tipus vagyok, aki az első probléma után dobja a pasit. Én próbálom helyrehozni és megjavítani, amit lehet és amit még érdemes.


Egyébként ehez van is egy gondolat mégpedig valami ilyesmi : " Egy kapcsolatot nem eldobni kell, hanem megjavítani".


Barátocskám még ha ide is trollkodtál veled ellentétben én kívánom neked, hogy majd a te kapcsolatodat is megjavítani akarják ha szerelmes vagy és ne dobjanak el mint egy használt rongyot. ;)

2019. aug. 3. 12:21
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

13# vagyok.

Van egy csattanó amit kifelejtettem a történetből.


Annyira magabiztosan és pökhendien ecsetelte a r.banc hol voltak, miket kapott, mikor volt nála az ex férjem, őt szereti, gyereket akart tőle, etc...hogy elkezdtem nyomozni és láss csodát már első nap az exem levelezésében láttam társkereső oldalakról érkező hírleveleket. Már ez is undorító volt, hogy nem volt elég a szerető, még ez is. Elsiklottam fölötte, mert akkor éppen másra koncentráltam, (arra, hogy a szemét dög minél hamarabb elköltözzön az ingyen lakásból). Eltelt 2 hónap és akkor egyszer csak eszembe jutott, hogy b.asszus miért is nem heckelem meg és nézek bele ezekbe a társkereső oldalakba ahonnan érkeztek a hírlevelek. Hát találtam 6 db társkereső regisztrációt. Na azt szépen lefotóztam és az emailre érkezett hírleveleket is, hogy nehogy azt higyje, hogy photoshop. Feketén fehéren ott volt mikor regisztrált az exem és elküldtem a r.bancnak. Ezután már befogta a száját. Mert akkora magabiztossággal irogatta a szánalmas leveleit, és ezt egy mézes mázos szavakba burkoltan kell elképzelni, persze néha megmutatta az igazi arcát is. Érdekes módon akkor regisztrált az exem ezekre az oldalakra amikor dúlt a "love" közöttük. Ezután már csendben maradt, ezzel a társkeresős bizonyítékkal jól betömtem azt a pofáját.

Én is csak segíteni akartam neki ;)

2019. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16%

A párodnak megbocsájtottál, a csajt meg utálod, ahham...ennyire sikerült jól a nagy, magasztos tetted, hogy még mindig ezen pörögsz, s mivel a párodat felmentették, őt már nem utálhatod, ezért szépen átkonvertáltad az érzést a harmadik félre (aki, mint írtam, sokkal kevésbé bűnös, mint a kedves párod).

Engem meg nem fognak eldobni, mint egy rongyot, mert az én párom nem vall szerelmet más nőknek és ha esetleg rákattanna valaki, az illető fejen is állhatna, nem tudna bekavarni, mert vinni ugye csak azt lehet, aki hagyja (ez is egy közismert mondás ;) ). De köszönöm a jókívánságokat, neked is hasonlókat.

2019. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
*felmentetted
2019. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!