Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek is volt olyan férfi/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt olyan férfi/nő az életetekben, akit nagyon utáltatok mert bekavart a párkapcsolatotokba?

Figyelt kérdés

Pl. vele kavart a párotok, és a csaj/pasi nem tudott utána se leszállni rólatok és próbált bekavarni a kapcsolatotokba.

Több mint 3 éve volt egy lány, akinek a párom udvarolt, de a csaj nem tudta elfogadni, hogy engem választott a párom, így sokáig csapta még neki a szelet. Egyszer a kapcsolat elején mikor megvolt az első komoly "összeveszés" a párommal, akkor visszaírt a lánynak részegen olyanokat, hogy kívánja meg hogy szereti. Persze én tudtam, hogy a csaj csapta neki a szelet, ezért sokszor megnéztem a párom beszélgetéseit és akkor bukott le. Sokáig haragudtam rá emiatt, de jól kimagyarázta magát és megbocsátottam neki. Főleg az bántott, hogy ezt nem mondta el. Sajnos arra a lányra még mindig szánalommal tekintek és nevetnem kell ha meglátom az utcán. A lány fél tőlem, pedig nem vertem meg. Ha meglát, akkor alig mer rám nézni. Kicsit sajnálom őt is így utólag, hogy a párom szédítette az agyát. Ha nem írt volna neki a párom, akkor lekopott volna a csaj, de ezzel csak feltüzelte, hogy hátha mégis lehet köztük valami. Őszintén már nem érdekel mi volt akkor, mert megbocsátottam, viszont a lányra még mindig rossz szemmel nézek, amiért nem szállt le rólunk.

Nektek van ilyen sztoritok, vagy volt már veletek hasonló?



2019. aug. 1. 15:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,nem kivanok neked rosszat,nem is ismerlek,de sohase mond hogy soha!!!

Ilyen magabiztos nok szoktak pofara esni,tudod,magas lorol lehet nagyot esni...

En se felteteleztem a kicsit gyamoltalan ferjemrol,hogy felrelep egy csunya novel,aki mar regota bele volt esve a ferjembe...

2019. aug. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!