Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek higyjek? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higyjek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az van hogy rám irt egy nő akire már voltam féltékeny. És azt írta a párom megcsalt vele egyszer voltak együtt és úgy hogy ő nem tudott rólam. És sajnálja. Rá adasul babát várok. A párom azt mondja hazugság és teljesen össze zavarodtam tanács kellene mert nem akarom eldobni ha csak kavar valaki de nem is maradnék szívesen vele ha igaza. De ami érdekes hogy a csaj tudja hogy a párom mikor jön majd haza mert messze dolgozik. És a csaj állítása szerint egy hónapja ismerik egymást a párom éveket mondott és hogy barátok voltak de ha barát miért tesz keresztbe miért ha tudna ilyet??? Tanács kellene vagy vélemény hogy volt e hasonló köszönöm előre is ☹️

2019. aug. 3. 05:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt es igaz volt a megcsalas...

nem tudom minek allna erdekeben egy nonek ha nincs piszkalva hogy masnak “csak ugy irjon” hogy a “parod velem megcsal”... e mogott bosszu van, a parod elragadasanak vagy eltaszitasanak igenye stb Nem ismerem a parodat, de ok nelkul random nem szokott senki urogatni ilyeneket a masiknak... sajnos.

2019. aug. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Két ok miatt írhat ilyet egy nő: vagy igaz és bűntudata van, vagy ő nagyon le akart feküdni a pároddal, de nem kellett neki.


De amúgy bízol-e a párodban?

2019. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Bízok és mindenki egy nagyon jó embernek ismeri akinek a család az első és nem. Csalt meg senkit nem a lánya anyjával kezdené
2019. aug. 3. 06:55
 4/30 A kérdező kommentje:
És a lány nem tud bizonyítékot adni. Kértem mutassa azt mondta törölte
2019. aug. 3. 06:55
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ott igazolódik be a dolog, amikor azt írod: "av csaj tudja hogy a párom mikor jön majd haza mert messze dolgozik "


Ilyen véletlenül nem talál ki az ember.

2019. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nő lennék, nem szülnék így. Undorító.



De előtte áthívnám a csajt, és megvárnám amíg hazajön a hapsid. A szemükben egyértelműen lehet majd látni a dolgot.

2019. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, akkor gondolom otthon vagy úgyis. Nyugodtan tudsz rendelni a netről már pár ezerért nyomkövetőt, lehallgatót, úgy h a párod ne tudjon róla. Ráadásul a googlenak is van egy tök jó telefonos nyomkövető alkalmazása. Én tegnap jöttem rá. Azt hittem a szent grált találtam meg. Tartsd nyitva a szemed. És nem kell senkinek beszólogatni h ennek mi értelme, mert így nincs bizalom. Mert gondoljunk már bele, mivan ha tényleg kamu az egész, akkor kidobsz 15 évet a kukába, mert jaj megrendült a bizalmam?
2019. aug. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor a párod nem az, akinek mutatja magát és akinek hinni akarod. Akkor az élet más területén is kellenek legyenek hazugságjelek.
2019. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyikre sincs bizonyitek se a megcsalásra se arra hogy nem
2019. aug. 3. 07:37
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjon a csaj intim részleteket a párod testéről.Ennyi,ha nem megy,akkor nem volt megcsalás.Mindenki testén van valami,amiről lehet beszélni.
2019. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!