Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit higyjek, ideges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit higyjek, ideges vagyok. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom most egy konferencián van csütörtökig, napközben előadások vannak, este pedig elmennek bulizni.


Már egyszer volt ilyen konferencia tavaly, ahol külföldieket is megismerhetett. Három srácot megismert, akik szintén magyarok. Ezek közül az egyiket kétszínűnek nevezte a megnyilvánulásai után, nem volt neki szimpatikus. Mindhárom srác ismerőse lett Facebookon, meg is néztem őket. Mesélt a buliról is, és arról is, hogy nagyrészt dumálgattak, táncoltak, de ez a kétszínű srác arra buzdította, hogy kerüljön közelebb a lányokhoz, nem baj ha van barátnője, úgysem tudnám meg...stb.


Elmondta neki, hogy nem teszi meg. Ez legalább is a barátom verziója. Az a srác tényleg egy sz*rkeverőnek tűnik a tekintete alapján, de nem ismerem.


Vannak rosszakaróim, akik egymás közt olyanokat mondanak rólam, ami nem igaz, és kitértek a barátomra, hogy az megcsal engem. Nekem nem mondta senki a szemembe, csupán hallgatóztam.


Idén megint ugyanaz a csapat ment itthonról konferenciára, köztük van az a srác is, aki kétszínűnek lett nevezve a barátom által és nekem sem túl szimpi ránézésre.

Mondtam a barátomnak, hogy a tavalyi szövege után nem örülök annak a srácnak, hogy velük megy. Erre megkérdezte tőlem, hogy milyen szöveg, mit mondott nekem a srác? Mondom semmit, arra gondoltam, hogy tavaly bíztatta őt arra, hogy engem megcsaljon.


Remélem így kerek a sztori mindenkinek, nem szeretnék félreértések miatt rossz tanácsokat kapni.

Több kérdésem is van:

1. Ha eleve rosszakaróm az a két ember, akiket kihallgattam beszélgetés közben, akkor attól még lehet igazuk?

2. Nem lehet, hogy azért nem bírja a srácot, mert fél hogy lebukna? Vagy vajon tényleg vannak, akik sportot űznek mások kapcsolatának tönkretételével?


3. Hogyan jöhetnék rá a dolgokra egyáltalán?


4. Amikor visszajön, honnan tudjam, ha hazudna nekem?


5. Mit kérdezzek a barátomtól és hogyan derítsem ki, hogy történt-e valami?


Az a baj, hiába szeretem, nincs olyan ember a világon, akiben 100%-ig megbízom.

Viszont már tablettát szedek, így gumi nélkül szexelünk és nem akarok semmit elkapni. Pluszban most fogunk összeköltözni 1 hét múlva.


Nyilván nem tudok utána menni, mert nekem is vannak feladataim.


Személyes tapasztalatokat, tanácsokat, véleményeket írjatok! Félek, sajnos. Mert mindennek van alapja, de rólam is terjesztettek már hazugságokat, ezért tudom, hogy fals dolgokat is állíthatnak az emberek.


2019. márc. 20. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hallgatóztál, akkor nem tudták, hogy hallod őket. Miért mondtak volna olyat, hogy megcsal, ha nem igaz?
2019. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a kétszínű csávó maga az ördög, aki ott sutyorog a fülébe, de ő a hős angyal, aki nem csinál semmit...mi ez a felesleges sztori? És megtette? Volt csajjal tavaly?


Ha nem tudják,hogy hallottad, akkor meg igaz. Senki nem megy oda a pár tagjához cartkeverni. Vagyis megy, de ritka

2019. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Vagy megtanulsz bízni, vagy pontosan olyan kémjátszma lesz az egész életed, mint amit most itt leírtál. Nem tűnik fel neked, hogy gyakorlatilag potenciális ellenségként tekintesz a párodra, akinek rettegsz minden lépésétől, amit nem tudsz ellenőrizni vagy irányítani?


Amúgy totál paraniod vagy, hogy mindenhová rosszakarókat meg ellenségeket képzelsz.

2019. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Öhm, pontosítok. Nem tudták, hogy rájuk figyelek, de előttem beszélték.
2019. márc. 20. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt mondanám, túlparázod, de a párod reakciója is fura.

"Erre megkérdezte tőlem, hogy milyen szöveg, mit mondott nekem a srác?" Én itt kérdeztem volna vissza, hogy miért szerinte mit mondott, kellett volna mondania nekem...? Ha így ráfeszült, akkor gyanús, hogy bizony lenne miről regélni a csávónak, legyen bármennyire is kétszínű.

2019. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is gyanús volt. Kérdezzek rá a srácnál szerintetek? Csak az a baj, hogy nem tudnám elérni élőben, csak Facebookon, de annak meg nyoma marad, hogy kérdezgettem, aztán ki tudja mi lenne.
2019. márc. 20. 12:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Én arra hajlok, hogy beszélnék a kétszínű fiúval, de nem szeretném, ha a barátom megtudná, hogy kérdezősködtem. Írjak nekik szerintetek? Hogyan kérdezzek rá?
2019. márc. 20. 12:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy szerintem ne írj annak a kétszínű srácnak. Én ha te lennék elengedném a barátom, és remélném, hogy megbízhatok benne. Ugyanis hiába teszel meg mindent,- ha meg akar csalni, úgyis meg fog.

Szerintem bízz benne, ha belekavarnál a dologba, lehet, hogy nagyon megbántanád, hogy nem hiszel benne. Amit mások állítanak, arra meg nem nagyon kell adni, főleg, ha utálnak.

2019. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodj meg és kicsit gondold át a helyzetet, mert pánikolsz. Először is, bízol egyáltalán a párodban vagy nem? Ha nem, akkor lehet át kéne gondolni ezt az egész kapcsolat dolgot és hogy van-e értelme tovább folytatni.


Ha igen, akkor meg miért keresnéd a kétszínű gyökeret, aki a magad állítása szerint is sz**keverőnek látszik? Ugyanúgy vissza fog jutni a barátod fülébe, mert elfogja mondani neki, mindegy hogy nem a facebookon kérdezed meg. A másik, hogy miért mondana neked igazat? Bármilyen válasza is lesz, ott van a nagy lehetőség mellette, hogy kamuzik, hisz nem szavahihető, nem megbízható. Annyira pánikolsz, félsz és kombinálsz, hogy nem tudsz tisztán gondolkozni.


A másik, hogy azt írtad előtted beszélték ezt, bár nem tudták hogy figyelsz. Na most ki a franc beszélne ilyenről a másik barátnője előtt, őszintén? Mindegy hogy figyelsz-e. Eleve ki hozná ezt fel témának úgy, hogy a közelben vagy? De igazából úgy is lehet mondani, hogy ki hozná fel ezt egyáltalán miután megtörtént? Leírtad hogy a rosszakaróid beszéltek erről, akik rólad is hazudoznak.


Nem tudod kideríteni történt-e valami. A párod viselkedéséből esetleg gyaníthatsz dolgokat, de abban is lehet csak kombinálsz. Eldöntheted hogy bízol a barátodban vagy nem. Ha úgy érzed egy random gyökér megingatta a bizalmad benne, akit te magad sem tartasz semmire, akkor át kell gondolni a helyzetet. Nem a megcsalós sztorit, hanem hogy mi miatt nem bízol benne.


"Mert mindennek van alapja, de rólam is terjesztettek már hazugságokat, ezért tudom, hogy fals dolgokat is állíthatnak az emberek."


Magyarul nincs mindennek alapja, ütöd a mondat második felével az elsőt. A barátod elmondta hogy megcsalásra buzdította a másik srác, tehát még a témát se kerülte, hanem megosztotta veled. Ez egy olyan dolog a kapcsolatban, ami után el kell döntened hogyan tovább, mert annak nincs értelme hogy folyamatosan rettegsz, kattogsz rajta és ezentúl minden kis számodra gyanús dolognál felerősödik.

2019. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez utóbbi hasznos volt, a többi csak még jobban belém "verte" az ideget úgymond. Az együttélés alatt nyilván lennének jelei annak, ha valami gond van, nem, Előző?
2019. márc. 20. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!