Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nemi betegség egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi betegség egyértelmű hogy megcsalasbol ered?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 16:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%
Hozzátenném, hogy nem csak a stressztől újulhat ki a herpesz, hanem szinte minden olyan esetben, amikor valami miatt gyengül az immunrendszer. Nem feltétlenül és nem minden esetben jön ki ilyenkor, de kijöhet, mert életed végéig lappang, ha egyszer elkaptad. Kijöhet például megfázáskor és bármilyen betegségnél, bármilyen kezdődő gyulladásnál (akkor is ha még csak nem is tudsz a létezéséről, mert mire tüneteid lennének leküzdi a szervezeted), de még tetoválás után is akár, mert az is gyulladást eredményez. Ezt már gimiben is tanítják, az általános tájákozottság része..
2019. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
12%
#11. Tisztában vagyok vele, éppen ezért, aki herpeszes, arról tudom, hogy herpeszes, mert vagy figyelmeztet vagy kijött már rajta, mióta ismerem.
2019. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
92%
"A nemi betegség egyértelmű hogy megcsalasbol ered?" - NEM. Ma nem ismer egyetlen olyan betegséget se az orvostudomány, ami kizárólag szexuális úton terjedhet. (még a tripper (gonorrhoea) se, a gonococcus is ritkán ugyan, de előfordul szimpla torokgyulladások kórokozójaként is, amit csak akkor detektálnak, ha az antibiotikum-kezelés előtt vesznek kenetet a torokból - de ugye ez egyáltalán nem divat, tehát valójában nem tudjuk, hogy a torokgyulladások hány ezrelékéért vagy százalékáért felelős)
2019. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

13: Nagyon sokan nem is tudnak arról, hogy megfertőződtek, az első fertőződés nem feltétlenül jár tünetekkel, csak akkor tapasztalják meg, amikor már reaktiválódik a herpesz.

[link]

2019. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
87%
Volt egy fura eset. Én és 3 lány (köztük az egyik a barátnőm) egy lakásban laktunk. Én hűséges voltam,csak az exemmel volt szex,megis gombás voltam ott. Viszont a másik két lányból az egyik eléggé szabados életet élt,szerintünk ő hozta haza exem elkapta a wc-n rajtam meg kijött. Vagy egyszerűen én nem tartottam valamit megfelelően higiénikus állapotban. Vagy az exem félre ment. Lényeg 4 emberből csak nálam volt tünete a gombának.
2019. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
18%

#15. Az emberiség ~97%-a fertőzött herpesszel, így nagy eséllyel én is. Soha, sehol nem jött ki rajtam. Ha fertőzött vagyok, akkor 33 év alatt legalább egyszer ki kellett volna jönnie, hiszen ezidő alatt bőven szembesültem fellángolási faktorokkal. Így ezt tudván ha hazamegyek hozzád kicsattant szájjal, előbb fogsz arra gondolni, hogy vajh milyen lovat szoptam, mint arra, hogy biztos a főnököm kiabált velem és a valószínűségeket figyelembe véve igazad is lenne szerintem.

A másik a gomba... az, hogy pont attól leszel gombás, hogy a popikád a zuhanyfüggönyhöz ér TISZTÁLKODÓSZERREL VÉGZETT TISZTÁLKODÁS közben, azért elég csekély, hiszen ezért tisztálkodunk nem? Irrigátort a hüvelyflórád megóvása érdekében csak nem használsz olyan gyakran, hogy esélyed ne legyen a fertőzésre így vagy te nyúltál valami koszossal a nunidba vagy valaki más... A közvécéktől általában rohadtul undorodni szoktak, kirakják gazdagon budipapírral, letörlik alkoholos kendővel vagy magukat törlik le alkoholos kendővel, ha felloccsan valami, akkor meg pláne. Kövezzetek meg érte, de annyira életidegen az egy nem harmadik világbeli helyen, hogy kontakt alapon valaki megfertőződjön, hogy csak na. Persze, vannak kivételek mindig mindenre, de a kivétel általában ritka. Nem mondom, hogy nincs ilyen, azt mondom, hogy mivel több az amolyan, ezért valószínűbb is.

33/f

2019. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%
Jól van 57%, teljesen igazad van, a herpesz kizárólag nemi úton terjed és mint egy indikátor azonnal kijelzi a megcsalást. Na most már örülhetsz, lehet oszolni.
2019. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
19%
Exem szerint a h.gomba az nemibetegseg, szoval jobb lenne ha megirnad a konkret betegseget mielott belelovallod magad vmibe ami lehet nincs is.
2019. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
15%

Oké, látom nem megy a szövegértelmezés. De akkor nemibetegségek akkor alakuljanak ki nemi élet nélkül, a nemi úton terjedő nemi betegségek meg terjedjenek linóleumpadlóval meg zsiráfnézéssel, bárhogyan, kivéve nemi úton, mert mint tudjuk, úgy esélytelen. Ezért készülnek az izolátodmodulok és kamrák, biológiai védőeszközök is minden bizonnyal nemeszervekből, mert a nemiszervek ellenállnak a gombák, vírusok és gombák 100%-nak. 😊

33/f

2019. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Izolátor *
2019. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!