Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nemi betegség egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi betegség egyértelmű hogy megcsalasbol ered?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 16:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Exemnél és nálam ugyanakkor jött ki a nemi herpesz ,és sem én sem ő nem csaltuk meg a másikat .100%.na akkor. ?


Amúgy a kérdésedre a válasz :nem.

2019. aug. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha leírnád, hogy milyen betegségről van szó, tényleg jóval egyszerűbb lenne.

Ahogy már írták előttem, nagyon nem mindegy, hogy kankóról van szó, vagy gombás fertőzésről pl.

Gombás fertőzés simán ki tud alakulni akkor, ha antibiotikumot szed egy nő, vagy túl sok cukrot vitt be a szervezetébe, stb. Nekem egyszer volt ilyen fertőzésem, 16 éves koromban (szűz voltam) nyilván nem nemi úton kaptam el.

A genitális herpesz általában akkor lángol fel (ha már a szervezetben van), amikor le van gyengülve az immunrendszer. Vagyis amikor megjelennek a hólyagocskák, akkor már lehet, hogy 10-15 éve hordozó volt az illető, csak épp akkor jött ki. Hasonlóan működik, mint az ajakherpesz. Kb. 20 éve volt először, azóta talán 1-2 alkalommal volt.

Egy kankónál már azért gyanakodnék.

2019. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelygombát konkrétan egy stresszesebb időszaktól is lehet kapni, vagy gyógyszertől. A gomba alapjáraton ott van, nem is "elkapja" az ember, csak túlszaporodik valami miatt.

Nekem is volt már, pedig bőven szűz voltam még akkor.


A herpesz meg... ajakherpeszt kaptam már el úgy, hogy másik ember után ittam egy pohárból, neki semmi tünete nem volt se előtte, se akkor, se utána, én meg azt hittem, ler0had a szám. :D

2019. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Chlamidya fertőzés

33/32 válaszoló

2019. aug. 9. 10:56
 35/42 anonim ***** válasza:
80%
A chlamydia csak nemi úton terjed. Viszont sokáig lehet tünetmentes. Nem biztos, hogy friss fertőzésről van szó.
2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha pontosan tudod, milyen betegség, akkor kb 2 perc alatt utánanézhetsz, hogy milyen módokon terjedhet, és jellemző-e rá lappangás, tünetmentesség.
2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
89%

"A chlamydia csak nemi úton terjed."

Meg egy nagy tűróst...

"Érdemes tudni, hogy a Chlamydia nem csupán nemi úton, de az alapvető higiéniás szabályok be nem tartásával is terjedhetnek."

[link]


Megjegyzem, csak kicsit kellene gondolkodni: a kórokozó, a chlamydia trachomatis a nevét a másik általa okozott bajról, a trachoma nevű szembetegségről kapta. Igen, ami ellen - megfigyeléses alapon - malachit (zöld réz vegyület) tartalmú krémmel kenték a szemük környékét meg a szemhéjakat - és elterjedt a szemfestés divatja:)

2019. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
... kimaradt, hogy az ókori Egyiptomban kezdték...
2019. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ajakherpesz. Nekem először gyerekkoromban jött ki. Most már vagy öt éve van hogy nem jött elő.

Amúgy alap, hogy ha a partnernek éppen ajakherpesze van akkor nem orálozik vele a másik!

2019. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlenül, de elég nagy a valószínűsége.
2019. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!