Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nemi betegség egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi betegség egyértelmű hogy megcsalasbol ered?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 16:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
95%
# 20: Lányom 2 éves volt, amikor egy antibiotikumkúra után gombája lett. A gomba ugyanis a nők szervezetében OTT VAN, már az egészen kicsi gyerekekében is sajnos, és ha bármi hazavágja az immunrendszert, akkor kijön. Szóval ha szerinted a genitális gomba az mindenképpen csak nemi úton terjed, akkor gyereket se vállalj, mert te még egy csecsemőt is képes lennél megvádolni, hogy fűvel-fával szexelt.
2019. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
23%

Utoljára mondom. Nem, nem hiszem azt, hogy minden csakis és kizárólag nemi úton terjed, ahogy azt sem, hogy semmi nem terjed nemi úton. A véleményem azért írtam le, hogy ne csak az olyan hangzatú vélemények álljanak itt, hogy nemibetegsége bárkinek, bármitől lehet, kivéve a nemi élettől, sőt, erre érdemes leges legutoljára gondolni, mert ez a legvalószínűtlenebb. Gondolom az orvos sem a legvalószínűtlenebbtől a legvalószínűbbig haladva állítja fel a diagnózist, bár bőr és nemibeteg gondozóban még nem jártam, lehet ők úgy csinálják. El is megyek megkérdezni őket szerintem.

33/f

2019. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
22%

Ami meg a gyerekeket illeti, ez a felnőtt kategória, nemi élet tekintetében nem számolunk gyerekekkel/csecsemőkkel. Legalábbis én nem szoktam.

33/f

2019. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
31%

Vágjátok, hogy hülyeségen vitatkoztok?



Az ajakherpesz és a nemi herpesz nem ugyanaz. Ha a kedves nemi herpesszel tér haza, akkor esélyes, hogy megcsalt.


Aki egy ajakherpeszből feltételezi ezt, az pedig egész egyszerűen barom.

2019. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
19%

Ebben egyetértünk.

33/f

2019. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%

A volt férjemtől kaptam egy nemi herpeszt. Pedig neki a száján jött ki. Orális szex lappangási időben. Borzalmasan éreztem magam. De elmúlt és többé nem jött elő a házasságunk alatt. Azt hittem, nem kaptam el, mert az övé nem is nemi herpesz volt hanem a száján. Azt hittem, csak egy egyszeri alkalom volt.

Elváltam. Utána volt egy pasim. Minden rendben volt köztünk. Egyszer be kellett vennem egy rakat antibiotikumot és (máskor is szedtem már, gombát mindig előhozza, de a herpesz csendben pihent) szóval kb 14 év múlva előjött. És utána még egyszer amikor borotvával megsebeztem. Elég ciki volt.


Ja, évek óta nincs partnerem és gombás fertőzést rendszeresen kapok, hiába tartom magam extra tisztán. Az orvos mondta, hogy amit eszünk (cukros dolgok, kenyerek, élesztős dolgok stb) gerjeszti a gombát annál aki hajlamos rá, erre van a candida diéta.


Senki nem állította, hogy a nemi betegségeket csak nemi úton nem lehet elkapni. De hogy a nők nagy része gombás fertőzéssel állandóan küzd ha hűséges is, az tény. Ahogyan az is, hogy a herpesz 10 év után is kijöhet.

2019. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Az oralis szex miatt pedig az ajak es a nemi herpesz virusa mar nem kulonul el ennyire elesen egymastol. Talan hallottatok Michael Douglas torokrakjarol, amit ugyanaz a hpv virus okozott, mint a nok mehnyakrakjat.
2019. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

# 25: A nemi herpesz az, ami csendben tud lappangani évekig, évtizedekig. Annyi köze van az ajakherpeszhez, hogy akinek már volt ajakherpesze, annál van rá esély, hogy enyhébb tünetekkel jön ki a nemi herpesz az első fertőződéskor (ezért észrevehetetlen), mert a két vírus rokon egymással, tehát az egyik vírus aktiválni tud immunválaszt a másik vírusra.

De simán lehetséges, hogy valaki észrevétlenül fertőződik genitális herpesszel (nem is ritka, az első fertőződés kb. 60%-ban zajlik észrevétlenül) és csak a reaktiválódást lehet észrevenni.

És azt SENKI nem állította, hogy nem nemi úton terjed elsősorban. Csak azt, hogy a reaktiválódás nem azonos a fertőződéssel, tehát ha a párodnak genitális herpesze van, akkor simán lehet, hogy már évek, évtizedek óta fertőzött.


A gomba meg egész más kategória, az bárkinek lehet bármitől.

2019. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
86%
Vannak betegségek, ahol tuti külső forrásból van és napra pontosan meg lehet mondani, mikor történt a fertőző aktus, lásd tripper. HPV pl már nem ilyen, az lappanghat évekig, lefolyhat tünetmentesen, ott pl kifejezetten veszélyes félrelépéssel megvádolni bárkit is.
2019. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Én elōször életemben egy uszodában kaptam hüvelygombát a gyógyvízben. Másodszor a kollégiumban, aztán pedig attól jött ki, hogy odalent is megmosakodtam tusfürdōvel intim mosakodó helyett. Kijöhet túl szoros, rossz anyagú fehérnemūtōl is. Antibiotikumtól, rossz vércukortól. Nōknél a nemi szerv érzékenyebb erre, szóval de, simán kaphat valaki pl. hüvelygombát, ha hozzáér az ülōkéhez, olyan vízhez stb.

A legjobb barátnōm szūz volt még, párja sem volt amikor elkapta valahonnan.

Viszont az igénytelen, össze-vissza szexelésnél is ugyanekkora a rizikó szerintem.

Valóban könnyebb lenne, ha a helyzetet felvázolnád, mikor jött ki, mi után és pontosan mi is az a betegség.

2019. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!