Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után megbocsájtottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után megbocsájtottam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek viszonya volt egy sráccal, de megbocsájtottam mert szeretem. De akarva akaratlanul is a fejemben van a megcsalás. Ti hogy tudtak elkerulni hogy egy veszekedesnel ne vagjatok ezt a fejehez. Vagy ha elmegy valahova ne ez legyen az eszembe hogy kivel lehet? Feltekenység mennyire lett úrra rajtatok?

2019. aug. 10. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A szeretet a rosszat nem rója föl, nem féltékeny, nem gerjed haragra..." Szent Pál: Szeretethimnusz (részlet)

Persze ez nem ilyen könnyű és sok múlik a másikon is, hiszen ha tényleg megbánta és őszintén bocsánatot kért, akkor most neki teperni kéne és ezt neked érezni. Ez segíthet, hogy enyhűljenek azok a kételyek, amiket írsz és később teljesen megbízz benne megint. Ezt kéne átgondolnod, hogy a másik most megteszi e ezeket.

2019. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted őt, de ő nem szeret téged, mondhat bármit is, aki megcsalja a párját az nem szereti igazán! Bocs de sajnos egy ribivel vagy együtt, ha egyszer képes volt megtenni akkor legközelebb mi tartaná vissza? Tudván hogy megbocsátottál neki az első alkalommal
2019. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tedd tisztába a dolgokat magadban. Az hogy hoztál egy döntést, hogy a hiba ellenére vele maradsz, az nem azt jelenti, hogy megbocsátasz neki. Sok idő mire ez megtörténik. Ha egyáltalán meg fog történni...



Sorstárs.

2019. okt. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán úgy fogd fel, hogy azért döntöttél a kapcsolat folytatása mellett mert ez a kapcsolat még a megcsalással is megéri neked. Ha jó irányba haladnak a későbbiekben a dolgok akkor minden rendben. Ha a párod úgy viselkedik, hogy változik a véleményed akkor szakítasz. Itt nem megbocsájtásról van szó hanem elfogadásról. A megbocsájtás akkor jöhet ha minden rendeződik.
2019. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!