Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit kéne tennem ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem ezek után?

Figyelt kérdés

Belenéztem párom beszélgetéseibe. Tudom, hibáztam, és nem is tettem még ilyet... talán megérzés? Nem mentegetem, hibáztam én is.

Volt egy beszélgetése, összes előzmény kitörölve, csak annyi szerepelt a nőcitől, hogy jó lenne hozzàd bújni... párom pedig válaszként szerelmes becenévvel illette, és helyeselt.

Kiborultam. És alapból nem tudom jól titkolni az érzéseimet, mikor kérdezte a párom, hogy mi a baj, rázúdítottam az egészet, hogy ki ez a csaj, és ugyan miért van kitörölve a többi.


A törlést olyannal magyarázta ki, ami egyértelmű kamu, de ez mindegy is. Azt mondja, soha nem tett semmit fizikailag, max írogatott, hülye volt, blabla.

A legrosszabb, hogy hiszek neki. Tudom, hogy fizikailag soha nem csalna meg, de... nálam a megcsalás nem a szexnél kezdődik, sokkal korábban. Úgy érzem, elárult.


Egy részem menekülne ebből a helyzetből, mert nekem ez nem fér bele, másrészt meg próbálom mentegetni, hogy nem olyan komoly ez. De ki tudja, mi volt, amit nem láttam... nem tudom, hogy bízhatnék benne.

Magamra is haragszom, mert egy csomó tervünk volt a hétvégére, ez most mind ugrott. Hülyeség, hogy pont ezen kattogok, ennek kéne az utolsónak lennie fontossági sorrendben...


Sosem voltam mèg ilyen helyzetben. Nem megcsalás, de elàrulva érzem magam. Nincs kivel beszéljek róla. Mégis mit kéne tennem?


2019. aug. 18. 11:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, hitegettem magam, hogy menthető, meg magamban kerestem a hibát. Az én esetemben fölösleges volt, mert eleve eldöntött volt a részéről a továbblépés. Nálatok nem tudom mi a kiváltó ok.
2019. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Lapát?

33/f

2019. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Ezt hívják érzelmi megcsalásnak. Ha vannak érzelmek, majdnem mindegy, hogy volt-e köztük testiség, vagy sem.

Azt kell megbeszélnetek, hogy ki ez a nő, mi köze hozzá, milyen érzelmek fűzik hozzá stb. Mert lehet ez egy flört, ami tényleg nem jelent különösebb érzelmeket, de lehet komolyabb érzelem is, ami viszont nem játék. Egy harmadik csak akkor jöhet be egy kapcsolatba, ha valami nincs a felek közt rendben.

Szóval így is van dolgotok a hosszú hétvégén. Ki kell deríteni, hogy mi hiányzik neki a kapcsolatotokból, ami miatt szükségét érezte egy másik nővel kapcsolatot kialakítani.

Ne csak őt hibáztasd, magadban is keresd meg a hibát, mert egy kapcsolat gyengüléséhez mindig kell mindkét fél.

2019. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlenül lett törölve az üzenetek többi része.
2019. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

csak annyi szerepelt a nőcitől, hogy jó lenne hozzàd bújni... párom pedig válaszként szerelmes becenévvel illette, és helyeselt.


Tudom, hogy fizikailag soha nem csalna meg,


Ne áltasd magad,már túl vannak rajta

2019. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad!

Nem rád vágyik.

Férfiként meg biztos vagyok benne, hogy nem csak érzelmileg csalt meg.


Ennek vége.

2019. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Volt kolleganője. Nem dolgoznak már együtt... kèt éve? Még csak nem is egy településen lakik velünk elvileg.

Mi együtt élünk. Nem tudom, hogy lehetett volna fizikai kapcsolata vele.

Persze, lehet, hogy naiv vagyok. De ezt elhiszem. Anélkül is elég szörnyű ez az egész. :(

2019. aug. 18. 11:30
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ilyennek ismerted a párod, akkor most elég gáz lehet, hogy lehullott a lepel. Az ember ilyenkor még a szemének se hisz, ha a másik tényleg olyan jól játszott szerepet. Viszont ha eltűnt a fátyol, akkor az jobb, mármint hogy kiderül az igazság. Most hülyén hangzik tudom.. de évekig élhettél volna vele úgy, hogy fogalmad sincs semmiről.


Lehet más is. Előfordulhat, hogy a csaj nyomul, ő meg nem akar semmit, de tompítja a dolgot. Mondjuk az előzmény törlés eléggé árulkodó. Ha nem lett volna gázos dolog, akkor nincs mit törölni. Kíváncsi vagyok hogy mászik ki ebből...

2019. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell, hogy nyisd a szemed! Ha 2 éve nem dolgoznak együtt, akkor több, mint valószínű, hogy több, mint 2 éve összejárnak.

Összebújni meg a kollegák egyébként nem szoktak.

2019. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha valaki olyat ír, hogy "jó lenne hozzádbújni" és a párod helyesel, akkor ott bizony volt már fizikai kontaktus. Ha együtt dolgoztak erre bármikor volt alkalom.
2019. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!