Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok egyutt a parommal 19 evesek vagyunk. Az utobbi idoben uj baratai vannak es rendkivul furcsan viselkedik. Azt mondta nem erzi szabadnak magat pedig nem korlatoztam soha semmiben heti tobbszor jar el bulizni/strandra stb. amikor csak akar sose mondtam hogy ne. (Enis elszoktam menni a baratnoimmel) Elozo heten egy masik lanyt lattam a telefonjan de azt allitja hogy csak a strandon taliztak es jo volt vele beszelgetni. (Viszont nem ertem hogy miert nem mondta ezt el akkor) Nagyon szeretnek bizni benne es eddig meg is biztam de most olyan furcsan erzem magam es nemtudom mit kene tennem. En amikor bulizni jarok eszembe se jut hogy masik fiuval flortoljek ha pedig odajon valaki nem beszelek vele facebookon utana titokban es mindig leszogezem hogy van baratom.

2019. jún. 18. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem érzi szabadnak magát azt jelenti,hogy fiatalnak érzi magát,és szívesen megismerne más láyokat is most már.És ha máshogy egyenlőre nem teheti meg,akkor flörtölget.Lehet,hogy a társasága viselkedése is erre öztönzi,talán nem mindenkinek van barátnője,és elkezdte irigyelni,hogy szabadon ismerkednek.De ez együtt jár sajna azzal is,hogy ha szeret is még azt egyenlőre nem fogja fel.Max majd akkor mitán vége lesz,és a csajozás nem tűnik már olyan jó mókának.Persze az is lehet,hogy de az lesz.Bocsi,ezt gondolom.
2019. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!