Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha egy férfi csak akkor szakít a párjával, amikor már megvan az új nő, akivel rögtön egy új kapcsolatot kezd?

Figyelt kérdés
Akkor is megcsalás, ha az új nővel nem volt szexuálisan semmi, de amint szakított az előző nőjével, elkezdenek járni az újjal?

2019. aug. 26. 18:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

az orál is szex, azt írtam semmi szex...


annak adok igazat, aki érzelmi megcsalást mondott, a hűtlenség nem a szexszel kezdődik!

2019. aug. 26. 18:36
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább árulásnak nevezném.
2019. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell felcímkézni. Patkányság így is, úgy is.
2019. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha az új miatt szakított akkor igen .

Azért az elég életszerűtlen hogy a régivel szakít és véletlenül másnap egy új szerelembe botlik.

Valószínűbb hogy már előtte ismerte az újat és tudta hogy össze tud vele jönni . Akár volt szex akár nem.


Szerintem megcsalás. Nem szexuális hanem érzelmi

2019. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem teljesen mindegy?

Nem feküdt levele...a régivel hétfőn még igen akár az újjal történt randi után? Szerdán meg már csak az újjal?:) minden képpen gerinctelenség a régivel szemben...ha meg az új tudta, akkor valahol legalább megérdemlik egymást:)

2019. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A szememben mindenképpen sunyi görény az ilyen.
2019. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezt hívják érzelmi megcsalásnak.
2019. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem megcsalás, hanem tényleg patkanysag. Amúgy nem találtad meg a fixet, jó volt potleknak a régi? Nem véletlenül mondják hogy 2 kapcsolat között kell egyedül töltöttem idő, hogy letisztuljon mindent, és tiszta érzésekkel kezdj az újba. Amúgy...tapasztalat hogy visszakapod amit adtál. ..;)
2019. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18, ha nem tűnt volna még fel a megjegyzéseimből, ebben a sztoriban nem én vagyok a félrekefélő faszi.
2019. aug. 26. 20:48
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül megcsalás (ha szex nem volt, de más testi kontaktus igen, akkor az), viszont ha előtte sem működött a dolog, és csak húzta a szakítást addig míg be nem újít valakit, az minden csak nem gerinces férfire vall.
2019. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!