Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek ugye nem vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ugye nem vonzó, ha egy férfi csak lassan tud megnyilni nektek és nem tud rögtön azonnal mindent kiteregetni az életéből? 25f

Figyelt kérdés
Sajnos lassan oldódó tipus vagyok, nem tudok rögtön közvetlen lenni mindenkivel, mert szükségem van némi időre ismerkedéskor. Ezt a lányok úgy értelmezik, h nem érdeklem őket eléggé és utána már ők se gondolnak velem komolyan semmit, pedig szerintem nekem annyi hibám van, h nem tudok elsőre megnyilni.. Akit már huzamosabb ideje ismerek, velük nagyon jól kijövök.. Nem tudom mit tudnék csinálni.. Úgy érzem a lányok elsőre itélkeznek, igy hátrányba kerülök más férfiakkal szemben egy lánynál. Nem tudom mi velem a baj..
2019. jún. 29. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sejtelmeskedj, attól "titokzatos" leszel és már rendesen menekülnöd kell a hordák elől.

32/f

2019. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, hogy "szükségem van némi időre ismerkedéskor"? Mennyi időre? Miden randikor fokozatosan oldódsz, vagy kb az 5. randikor kezdel oldódni?
2019. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!