Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakivel együtt vagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel együtt vagy és minden működik szerelmes vagy belé akkor, hogy lehetsz közben szerelmes másba?

Figyelt kérdés
Ez egy válasz volt egy előző kérdésre , tehát ismerős lehet. Viszont a kérdésre senki sem válaszolt érdemben. Mit gondoltok erről?
2019. szept. 1. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Bemásolnád, melyik kérdésről van szó?


Amúgy én sehogy. Van olyan, aki egyszerre több emberbe is szerelmes tud lenni.

2019. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom! De kusza ez... Szerintem csak az egyiket szereted. De lehet a tökéleteset számodra a két személyből kellene összegyúrni. 😄
2019. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakibe szerelmes vagy akkor ő az egyetlen, ő a minden. Eszedbe se jut más, pláne nem szeretsz bele másba.

Aki szerint lehet egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni az soha nem volt még valóban szerelmes.

2019. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még nem sikerült egyszerre kettőt szeretnem.
2019. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel vitatkoznék. Maga a szerelem nem jelenti azt, hogy csak egy ember lehet az, aki minden téren megfelel neked. Maga a szerelem nem azt jelenti és sohasem azt jelentette, hogy csak Ő és senki más. Lehet egyszerre több emberbe is szerelmesnek lenni.
2019. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények. kinek ez, kinek az a véleménye.


Részemről nem.

2019. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne tévesszük össze a 2 embert szeretnit a 2 emberbe szerelmesnek lennivel.

Amúgy nem lehet! Valóban. Aki azt állitja lehet szerelmes az még nem volt.

2019. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az illetonek fingja nicns a szerelemrol, szoval: nem.
2019. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

És ismét egy olyan kérdés, ahol a gyk fő népének fő véleménye felülírja a tényeket. Ha nekik nem szimpatikus, hogy valaki lehet szerelmes 2 emberbe, akkor az számukra nem is létezik. És úgy gondolják, hogy más számára sem.

Ettől függetlenül a vicces fel és lepontozások ellenére létezik ilyen. Nem éltem át, de létezik. Az ilyen válaszoknál és pontozásoknál derül ki, hogy mennyi hasznavehetetlen válasz érkezik.

2019. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!