Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondta nincs senkije,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nincs senkije, most pedig kiderült, hogy van egy barátnője akivel esküvőt terveznek és a facebook szerint terhes a nő. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megismerkedtem egy férfivel pár hónapja majd elkezdünk találkozgatni stbstb. Azt hittem minden a legnagyobb rendben van.

Nagyon nagy volt a szerelem legalábbis ezt láttam rajta és magamon is érzem.

Aztán kiderült,hogy van párja és házasságra készülnek már elvileg a dátum is megvan. Mikor megkérdeztem tőle jött a szokásos duma. Elhagyja velem akar lenni azt hiszem hittem neki,mert egy idióta vagyok. Azóta nem volt közöttünk semmi. Ja és a legnagyobb koppanás,hogy kirakta ma facebookra,hogy alig várja a gyereket. A másik pedig az,hogy most nekem is késik. Mi lenne ebben a helyzetben a legjobb? Elmondani a nőnek? Vagy mit tegyek? Bár tudtam volna az elején,hogy mivan. Bár őszinte lett volna akkor biztos nem megyek ebbe így bele..Valakinek ne adj isten tapasztalat ilyen helyzetben? Vagy akármi tanács?



2019. szept. 1. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Mit kéne tenni? Továbblépsz és kész.
2019. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Megértem én,hogyha vele akar maradni,de át tudom érezni azt,hogy milyen lehet a nőnek ha megtudja.

Tovább is fogok lépni!

2019. szept. 1. 21:13
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, kérdező!:-)
2019. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kommentelj ala egy pozitiv terhessegi tesztet h igen dragam en is nagyon varom !

😈

2019. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Jó kis kacifántos sztori mi? Nem értem mire volt ez így neki jó,de adni a szépet azt tudja.
2019. szept. 1. 21:14
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem is rossz ötlet csak szerintem abból is kimagyarázná magát! Ahogy hallottam nagyon buta a nő,mert azért utána jártam ki ő stb. Azt mondták,hogy nagyon nem érett. Bár nem is értem,hogy hiszi el ezt a sok hazugságot már🤣

Kitudja lehet pár nap és már a sajátomat tudom odakommentelni!🤣🤣🤣🤣

(Ne adj isten!)

2019. szept. 1. 21:16
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Hát, te sem vagy különb, ha egy idegen nőt képes vagy így fikázni. Aki ráadásul terhes attól, aki benned maszatolta el magát.
2019. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Tiltás minél előbb! És csinálj egy tesztet. Tényleg egy idióta vagy, ha gumi nélkül nyomtad vele.
2019. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt guminélkül hanem kiszakadt a gumi és nem vehetek be eseményutánit a doki szerint.
2019. szept. 1. 21:26
 10/24 A kérdező kommentje:
Annyira mégsem idegen..🙂
2019. szept. 1. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!