Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet tulelni a megcsalas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tulelni a megcsalast es a szakitast?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy hulye duma de az idő segit. Hidd el ez egy van. Par het, honap utan mar sokkal jobban fogod magad érezni. Most sírjal nyugodtan, gyászold meg a kapcsolatot. Beszélgess olyan emberrel errol akiben megbizol. Foglald le magad mindennap valamivel. Legyél a barátaiddal, családoddal. Keress magadnak hobbit!
2019. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Össze kell jönni azzal, akivel megcsaltad az exedet. Azt meg el kell fogani, hogy szakított veled a megcsalás miatt, ez érthető dolog 🙂


(Nyilván nem ez a szitu, inkább csak szemléltetem, hogy leírás, szituáció, konkrétumok nélkül mennyire lehetetlen segíteni)

2019. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb feleannyi ember élne a Föld nevű bolygónkon ha nem élnék túl az emberek a megcsalást és a szakítást.
2019. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugy hogy ateled! Mint a gyaszt.

Ne probalj menekulni az erzelmek elol, mert csak artasz magadnak. Tessek nyugodtan 'gyaszolni'. Sirj, amig van konnyed. Sajnald magad nyugodtan. At kell 100%osan elni ezeket az erzeseket, mert csak igy fogsz tudni a 'gyasz' vegen uj emberkent, erosebb egyenisegkent kijonni a pokolbol.

Hallgass szomoru notakat (G.M: Different Corner;), beszelgess baratokkal/csaladtagokkal, akik ismerik a helyzeted; az altaluk nyujtott vigasz segiteni fog. Szepen lassan kezdj uj hobbik, uj dolgok fele nyitni, kezdj bele valami nagyon uj dologba, amire eddig sose gondoltal. Az uj elmenyek elobb utobb hatterbe fogjak szoritani a szivfajdalmat es az ido tenyleg begyogyitja a sebeket!

2019. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2019. szept. 10. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

1.es

Neked pár hét,hónap elég volt hozzá???

Tapasztalatbol irtad? Mert akkor szerencses vagy!!

Vagy csak gondolod?

Nekem inkább évek kellettek hozzá...


Hogy lehet tulélni?

Nehezen,es sok korulménytol is fugg!Tuskét hagy az emberben,aminek a helye mindig megmarad!

2019. szept. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy lehet nem túlélni?
2023. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy,te nagyokos,hogy van aki bánatában pl. öngyilkosságot követ el...nem hallottál még ilyet??
2023. júl. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!