Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást? Van itt olyan akinek sikerült?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 07:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Én pároslabbal rugnam ki... Vagy minimum visszacsalnam egy nála sokkal jobban kinezo palival.
2019. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy sokkal összetettebb kérdés mint ahogyan leegyszerűsítik, hogy "NEM".

Pedig az esetek többségében a csalást ketten hozzák össze.

Ha a sértett egó vezérel, nem vagyunk hajlandóak kommunikálni, meg majd mi megmutatjuk, akkor ne csodálkozzunk.

Bűnbocsánat nincs bünvallás nélkül.

Az egyik legnehezebb dolog a világon az önmagunkkal való szembenézés, megvallani ha hibáztunk.

Ezt is értékelni kell. Meg kell tudni beszélni mi vezetett idáig.

Viszont ha megbocsájtottunk azt úgy tegyük, hogy nem vágjuk a másik fejéhez.

Igen, volt benne részem.

28.-án leszünk 34 éve házasok.

2019. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Talán egyet még meg lehet,de a rendszerest már nem.De ez csak az én véleményem.
2019. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Megbocsájtani? Nem tudom, nem voltam még ilyen helyzetben.

Amit látok magam körül, a megcsalások egész kis része végződik válással. Azt nem tudom, kiben milyen tüske maradt, sikerült feldolgozni, vagy nem, milyen a 4 fal közötti életük.

2019. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Az a körülményektől függ. Egyet még talán, de ha több vagy rendszeres, akkor azt szerintem nem!
2019. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Megfogadtam, hogy nem írok ide,ilyen kérdésre,mert lepontoznak, lehülyéznek a trollok.

Ajánlom, emiatt ne nyiss kérdést, olvasgass utána,van száz ilyen,ahol olvashatsz ilyet is olyat is.

De megsúgom, ahol sikerült,nem nagyon fogják ideírni, pont amiatt,amit fent írtam.

Itt a gyk.n csak egyféle választ fogadanak el, a nem et...

2019. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Nálam megbocsáthatatlan. Amint tudomást szerzek róla, azonnal kiábrándulok az illetőből. Sem bizalmam, sem gusztusom nincs hozzá a továbbiakban. Így nem is törekszem az együttmaradásra. Nincs miért.
2019. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Meg lehet. Főleg, hogy általában a másik is mélyen benne van ebben, de hát arról kényelmesebb nem beszélni.
2019. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan barátnőm, akinek sikerült még évekkel ezelőtti sztori... Azóta már autót, házat vettek, gondolom lassan jön a a család is.


Húszon 2-3 évesek voltak. Akkor én sem értettem és nem tartottam jó ötletnek a megbocsájtást.


Azóta már bőven másképp látom, nem fekete fehéren az egészet. Persze, nem mindegy az oka sem, vagy a hozzáállás a kapcsolathoz. És valóban legtöbbször nem csak egy ember miatt jut idáig a dolog.

2019. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
részemről nincs mentség rá
2019. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!