Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti milyen típusú lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen típusú lányt tekintetek leginkább konkurenciának?

Figyelt kérdés

A.


fiatal, csinos


pl.

1

[link]


2

[link]


3

[link]


B.

éredtebb, de csinos


4

[link]



C.

aki kihívóan öltözködik


[link]


[link]


D


Aki drága,márkás cuccokban jár


pl

[link]


[link]


2019. szept. 11. 23:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Melyik trípusra lennétek irígyek ,féltékenyek leginkább ?
2019. szept. 11. 23:32
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Senkire. Irigyek meg féltékenyek akkor szoktak lenni az emberek, ha korlátozott a hozzáférés valamihez, és félő, hogy a másik lenyúlja előlem. Na most, ha valakit le lehet nyúlni előlem, azért részemről nem kár, nyilván nem vagyunk egymáshoz valók, ha nem lát bennem eleget ahhoz, hogy maradjon, érted, mire akarok kilyukadni, ugye, kérdező?
2019. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

A: nekem a csinos az nem az ilyen kapafogú lapos lány. Ha tényleg csinos az ok de a 3 közül egyik nőben sem látok vetélytársat.

B: érett? Ez egy harminc éves nő kb. :D Ő a legcsinosabb az összes közül de az érett nők nem ilyenek.

C: a férjem is megnézi ezeket a nőket de rosszul van tőlük. Szerinte nevetséges és sajnálatraméltó ha egy nő így öltözködik.

D: elhiheted nekem, hogy még a Chanelt sem ismerné fel annak ellenére, hogy egy igényes férfi aki márkás ruhákban jár. Szerintem nincs olyan férfi akit pusztán egy Prada táskával meg lehet fogni. Az a pichakilógató miniszoknya az már inkább figyelemfelkeltő de kötve hiszem, hogy magára igényes nő aki megengedheti magának a luxust ringyónak akar öltözni.

Teljesen álomvilágban élsz, abszolút nem relevánsak a felhozott példák. :D

2019. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem! Ezek átlagos vagy átlag alatti kislányok. Kivéve az érett, az nem kislány már. Viszont egyik sem lenne nálam vetélytárs
2019. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ebből legalább kettő utcasarkinak, de hivatásos prostinak néz ki. Erre kellene féltékenynek lenni? Istenem.
2019. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem szoktam féltékeny vagy irigy lenni más nőkre. A férjemet ha az égtől a földig pattog se fogja elcsábítani mert engem szeret, esélye sincs. Az utolsó két kategóriát szerintem úgy küldené el a francba, hogy sírva fakadna. :D

Arra, hogy valakinek jó a külseje a legkevésbé sem tudok féltékeny lenni. Egyrészt mert maximálisan meg vagyok elégedve a sajátommal, másrészt mert nagyon nagyon kevés jól kinézni, a normális férfiakat nem ez érdekli. Hiába szép valaki ha belsőre nem tudja azt nyújtani amit én.

2019. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Konkurencia nálam az, aki hasonlóan vékony,sportos, enyhén izmos felépítésű. Nyáron a strandon kevés ilyen lányt láttam.
2019. szept. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En nem külsö szerint tekintem annak, hanem aki nyomulos flörtölös es a baratom a kiszemelt mert ugy nez ki nincs mas ffi neki. A sracok meg rendre veszik a lapot akarhogy néz ki.


EGYETLEN baràtomban volt csak annyi hogy kiakadva meselte hogy a baratnöm a szajara akart puszit adni. A màsik is vele akart összejönni nem gyözte lerazni.(ö szeret hoditani azaz a "labtörlö"nök neki taszitoan hatnak nagyon)

Az összes többi exem sunyin leall az ilyen kisjatekokhoz mögöttem es azt hiszik nem vagyok képben.

2019. szept. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Egy nönek minden nő konkurencia, ahogy egz férfinak is minden férfi az.


Hogy valóban ki a konkurencia egy nö esetén az a pàrjàtól függ, hogy annak milyen nök jönnek be. Bàr egy férfinak sokszor mindegy csak könnyen megkapható punci legyen.

2019. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mind azt mondják, hogy senkit nem tekintenek annak. De ha a pasijukat látják egy náluk jóval csinosabb nővel, aki csak haver, egy kanál vízben meg tudnák folytani. Aljas, hazug szukák, nem szabad hinni a nőknek (tapasztalat).
2019. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!