Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhiggyem a páromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem a páromnak hogy nyugodtan bevallhatom neki hogy megcsaltam és nem szakítana?

Figyelt kérdés
Volt egy időszak amikor valóban sok gyanúra adhattam okot, de azt már lezártam. Viszont a téma azóta is rendszeresen elő-előjön mint a bumeráng, nem tudom mi benne a ráció neki hogy ilyen régi dolgokkal hozakodik elő ha olyanja van.

2019. szept. 12. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Simán le patint ha meg tudja.
2019. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Én tuti nem szakítanék ilyen miatt, de én kapcsolatfüggő vagyok, meg amúgy sem tartom nagyda a szigorú monogámiát.
2019. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Savlekotő ***** válasza:
55%

Egy újabb hézag töltős csoda,tuti okot keres h pattintson,lehet talált mást,megcsaltad te is,nagyon szerethetted, max fix puncinak tartottad szerintem.

Mi értelme ezeknek a mai lakhatásos olcsóbb együtt az albi a kaja típusú nincs jobb a láthatáron,fix luknak fix faroknak megteszi a másik míg keresgélünk társkeresőzünk mellettük kapcsiknak, de komolyan?

2019. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha megcsaltad, azt sose mondd el neki. Ha nem is szakít, folyamatos zsarolási alap lesz és megmérgezi a kapcsolatot. Ha eddig nem szóltál hallgass örökre:)
2019. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a gyanakvását ilyen gyakran a fejedhez vágja, szerinted ha bevallod, hogy megcsaltad, azt nem fogja emlegetni? (Már ha a vallomás után ki nem dob)
2019. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ennek a kapcsolatnak már amúgy is befellegzett akkor mikor megcsaltad, nem volt jó, vagy valamit nem kaptál meg, ezért kerestél egy 3.-at.

Nem meritek kimondani, hogy vége! Ő próbál ezzel az őrületbe kergetni téged, hogy hátha megunod és lelépsz magadtól. De úgy látom nektek jobb a szenvedés, de ne legyetek magányosak :D

2019. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Neked jogod volt megcsalni, neki joga van tudni. Te választhattál, hadd legyen neki is választási lehetősége. Egyébként miért parázol azon hogy kidob, ha úgyis másokkal fekszel össze? Élősködsz rajta, eltart?
2019. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerencsétlen nőd.. jól melléfogott veled.. és még érzi is szegény, hogy elárultad..

önts tiszta vizet a pohárba, mindenkinek ez lenne a legjobb.. neked is, remélem tanulsz egy kis emberséget..

2019. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólók:

Igen, volt egy félrekúrós időszakom, de az már elmúlt és hűséges lettem. Abban mi lenne a logika hogy pont most szakítsak a párommal?

Az én hibámból lopózott be ez a bizonytalansági faktor a kapcsolatunkba, biztosan lehet ezt menedzselni, de persze nem úgy hogy magára hagyom a másikat.

2019. szept. 13. 18:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Most "hűséges" időszakod van, aztán majd megint másokkal fogsz dugni. Fejtsd már ki légyszi, hogy miért vagy vele együtt, ha így képes vagy megalázni őt? Az a baj, hogy a hozzád hasonló véglények ezt valamiért sose képesek megmagyarázni, pedig tényleg érdekelne a válasz :/

Már kérdeztem egyszer, de nem sikerült válaszolnod: Eltart téged?

Gondolom igen, ezért nem akarod elengedni, hogy boldog legyen valakivel, aki szereti és megbecsüli őt.

2019. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!