Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhiggyem a páromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem a páromnak hogy nyugodtan bevallhatom neki hogy megcsaltam és nem szakítana?

Figyelt kérdés
Volt egy időszak amikor valóban sok gyanúra adhattam okot, de azt már lezártam. Viszont a téma azóta is rendszeresen elő-előjön mint a bumeráng, nem tudom mi benne a ráció neki hogy ilyen régi dolgokkal hozakodik elő ha olyanja van.

2019. szept. 12. 21:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

18:48

Aha persze, szánalmas trollként idejössz személyeskedni és még nekem kellene magyarázkodnom hogy miért tartok ki a párom mellett.

Meg aztán mitől vagy ennyire ráizgulva az anyagiakra, talán munkakerülő a férjed és eltartod? És itt a gy.k.-n vezeted le az ebből fakadó frusztrációdat?

2019. szept. 13. 19:33
 12/15 anonim ***** válasza:

Összerakta a képet. Nem kell kimondanod, akkor is tudja, de a szádból akarja hallani. Amíg nem vallasz, addig mimdig ez lesz és ezidő alatt csak ártani fogtok egymásnak. Valld be, beszéljétek meg őszintén, talán szeret annyira (akarommondani, van olyan hülye), hogy fojtatja veled.


Sose lesz vége a bumerángnak. Megeteti veled, amit főztél.

2019. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Lehet hogy mrá tudja csak azt várja hogy bevalld hogy tartsd ennyire én is ilyen helyzetbe voltam, csak nálam egyre jöttem rá szembesítettem és kiderült hogy a majd 2,5 év alatt végig csalt.
2019. szept. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Savlekotő ***** válasza:
Amilyen a stílusod tuti ő is félre kúr... :(
2019. szept. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Savlekotő ***** válasza:
Amúgy meg tuti ki fog vágni ,most indok kell jo lenne neki a félre kúrtál dolog,,de ne mond el,úgyis megunja és repülsz így is úgyis.. Jol nem jössz ki..
2019. szept. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!