Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen jelei vannak ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha megcsal a párod?

Figyelt kérdés
Akiknél kiderült, hogy az egyik fél csalja a másikat, voltak annak bármi jelei? Furcsa viselkedés, nem egyenes válasz, titkolózás stb. Olyanokra gondolok, amik először nem egyértelmű jelek voltak, viszont visszagondolva a fejetekre csaptok, hogy tudhattátok volna. Csak akkoriban bemagyaráztátok, hogy biztos más miatt van.

2019. szept. 20. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalommal csaltak meg eddig.

Nem kereste a kontaktust velem, nem nézett a szemembe. Éreztem hogy vlmi nem okè, de ő csak terelte a témàt.

Majd magàtól elmondta.

2019. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb lett a szex, gyakorlatilag megszűnt. Minden nap később feküdt le aludni. Volt, hogy elindultam valahová és visszafordultam, mire hazaértem, már nem volt otthon, kamuzott, hogy hol van, előtte azt mondta, otthon lesz. Elkezdett többet inni, később (hajnalban) hazajárni. Volt, hogy meggyőzött, hogy buliból menjek haza nélküle, mert másnap korán kelek, fontos napom van. Utóbb derült ki, hogy már akkor is a szórakozóhely mosdójában kúrta a csajt, amíg én ott ültem, csak haza akarta kísérni. Pff, mekkora egy marha voltam.
2019. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a volt barátnőm csalt meg,az elso jel az volt hogy elment a szomszéd városba egyedul bevásárolni,ez azért volt kulonos,mert SOHA nem ment egyedul nagyobb bevásárlásra,vagy velem,anyjával,barátnővel,tesóval...szóval egyedul soha.Aztán egyre ritkábban szexeltunk,jottek a hulye kifogások,az éjszakába nyúló chat-elések...az egész lépcsoház tudta hogy megcsal csak én nem.
2019. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
32%

5 biztos jele van, ha megcsal az asszony:

1) Nem dug veled.

2) Nem dug veled.

3) Nem dug veled.

4) Nem dug veled.

5) Mással viszont igen.

2019. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A sunnyogás minden formáját művelte.
2019. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exem kiment mondván a haverjaval beszélt. Megszűnt az ölelgetés nem volt összebujas sem.
2019. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!