Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek sincs rosszabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs rosszabb az önbizalomhiányos 'rendes' pasiknál (szüz)?

Figyelt kérdés

Nagyon megsajnáltam illetve tetszett is eléggé egy 30 év körüli férfi,nagyon önbizalomhiányos volt de rendkivül rendesnek kedvesnek tünt aki vágyik szeretetre ezért adtam neki egy esélyt. Pár hónapig szép és jó volt mondta hogy végre elöször boldog életben van barátnöje de miután elvettem szüzességét napról napra egoistább lett a végén pedig lecserélt 18 éves unokatestvéremre, teljesen a padlóra küldött és miután kérdeztem hogy ez mi,mégcsak nem is válaszolt.


Soha többé nem kezdek ilyen pasival, miután önbizalmuk lesz eltaposnak megmutatják igazi arcukat.

Még most is sokat sírok hogy ennyire megalázott.



2019. okt. 21. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11: lol!

Szerintem átsiklottál a "nem tudok haragudni rá" résznél.


Csöppet sem bánom, nem neheztelek rá azóta sem, az útjaink nem közösek, ezzel nimcs semmi gond. Nem vetted ezt kicsit magadra? 🤔 Vagy lehet én fogalmaztam rosszul, az is lehet :)


Csak leírtam, hogy velem is történt ilyen, ennyi. :)

2019. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

De van rosszabb, itt vagy például te is kérdező.


Nyilván nem jó dolgában kevés valakinek az önbizalma, de az "empatikus" nők még le is nézik emiatt az biztos segíteni fog.


Azért mert veled ez történt még nem kéne egy csomó embert egy kalap alá venni.

2019. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De azért jóban vagy az unokatesóddal?
2019. okt. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én párom is önbizalomhianyos volt amikor megismerkedtünk, rendes volt, aranyos, szűz, és tapasztalatlan, mostanra is nagyon jó vele és nem szállt el, nem csalt meg, csak jobb lett a szexben.

Azért nem kellene általánosítani...

2020. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!