Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Élhet szerelem nélkül, miközbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet szerelem nélkül, miközben megcsalni készült a párját?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, aki házas. Szimpatizáltunk egymással, de nem akartam mocskos dolgokba belebonyolódni, nem is lett semmi.


Ami érdekes volt, és nem tudom hová tenni, hogy azt mondta, annyira vágyik a szerelemre.


Miközben ugye nős, nem is régóta. Azt gondolná az ember, hogy ha nem is lángoló szerelem, de azért még valamilyen érzelmi tartalékok vannak közte és a neje között.


De azt is mondta, hogy nem akar már többet szerelmes lenni az életben, mert sokat csalódott.


Ezért volt fura, hogy mindeközben kereste a kedvemet, az alkalmat, hogy nőként és férfiként beszélgessünk, találkozzunk.


Ezért sem folytam bele jobban, mert összezavart a viselkedése.


Valahogy nem értem, ha valaki nem akar szerelmes lenni miért koslat más nő után?


Vagy miért nem válik el, ha otthon nincsenek erős érzelmek?


Már nem tartom vele a kapcsolatot, de elgondolkoztam, vajon le tud élni egy életet szerelem nélkül 39 évesen, ebben a házasságában, anélkül, hogy megcsalná a feleségét vagy tenne rá újra kísérletet?



2019. jún. 28. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy hülye volt anno és a kényelmes kapcsolatra mondott igent, vagy hazudik neked. Mindenesetre Dunát lehetne rekeszteni az ilyen pasikból, akik csak megfektetni akarják a nőt, cserébe "elválnak", meg "borzasztóan szerelmesek lesznek".
2019. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik soha nem szerelmesek. Jó hamar megunta az asszonyt és most keresi az új kefélőpartnert. Asszony addig is mos, főz, takarít rá. Egy olyan férfinek aki nem szerelmes tipus ez a tökéletes élet.
2019. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus félrelépős pasiduma. Egy percig nem szabad az ilyesmit elhinni. Nyakam tenném rá hogy az asszonynak azt mutatja mennyire szerelmes belé, el nem hagyná. A háta mögött meg lehetőséget és szeretőt keres a megcsaláshoz. Vannak ilyen férgek, nem kell őket komolyan venni. Bepróbálkozott nálad is, hátha aláfekszel párszor. Ennyi.
2019. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A hármasnál a pont, ez egy nagyon gyenge duma.

Meg akar húzni, de közben ég a bőr a pofájáról, fél, hogy elhajtod.

Így kitalálta ezt a szerepet magának.

2019. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Egy olyan férfinek aki nem szerelmes tipus ez a tökéletes élet."


Na most az az érdekes, hogy kifejezetten szerelmes típusnak tűnt.


Sokszor elmondta, mennyire fontos ez neki, hogy mennyire szeretné átélni, nagyon romantikus gesztusai voltak.


Szexuálisan nem nyomult, nem kezdett ki ilyen értelemben velem, még csak utalás szintjén sem.


Szexet szerintem otthon is megkapja, 2 év házasság még nem elég idő, hogy ráunjon a nejére.


Annyit tudok, hogy a felesége lesi a kedvét mindenbe, és a férfival ellentétben nagyon-nagyon szerelmes belé. (Ezt közös ismerősöktől tudom, akik megbízhatóak, és ismerik őket, összejárnak velük programokra.)



Ezért sem értettem, mi a problémája a férfinak: ott a szerelmes neje, meg minden.


Ő meg mondja, hogy vágyik a szerelemre... ha szerelmes lenne a feleségébe, talán ezt nem mondta volna, vagy nem vett volna észre engem.

2019. jún. 28. 14:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"De azt is mondta, hogy nem akar már többet szerelmes lenni az életben, mert sokat csalódott."


Egyrészt áldozatként állítja be magát, hogy sajnáld. Másrészt fordított pszichológiát alkalmaz. A tudatalattidban beindít ez egy folyamatot, az ösztönt, a kihívást.

Harmadrészt ez egy biztosíték arra, hogy ha esetleg szerelmes lennél majd belé lekoptathasson azzal a dumával, hogy ő megmondta, hogy semmi komolyat nem akar.


Miért nem válik el? Mert ez így neki nagyon kényelmes.


Nem vágyik ő a szerelemre, ez csak duma. Néhány férfi Oscar díjat kaphatna a színészkedéseiért. Képesek akár évekig is udvarolgatni, eljátszani a hős szerelmest. Addig sem unatkoznak, plusz a végén általában puncit kapnak.

2019. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
# 6 tök jól átlátod és korrekten elemzed, köszi, ment a zöld kéz.
2019. jún. 28. 14:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ebben semmi különös nincs, nyilván kifinomult technikája és tapasztalata van a megcsalásban.

3-as válaszoló voltam.

2019. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már ugyan ebben,csak én be is dőltem neki. Tudod mit kaptam hangzatos ígéreteken kívül? Büdös nagy semmit. Az ilyen pasi csak és kizárólag önmagába szerelmes és a farkának keresi a "boldogságot".
2019. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Nem vágyik ő a szerelemre, ez csak duma."


Amit még mindig nem értek: az a rész tartalmazhatott igazságot, hogy szenved otthon, mert ugye, máskülönben nem megy rosszfelé, átvitt értelemben.


Akkor azt nem értem, miért jó valakinek egy rossz kapcsolatban vegetálnia?


Mondjátok, hogy kényelemből, de valójában az nem egy irigylésre méltó élethelyzet, ha szenvedek a kapcsolatomban, és érzelmileg-szexuálisan kielégítetlen vagyok, és más nő után kell koslassak.


A házimunkát meg gondolom az új párja is megcsinálta volna, csupán ezt nem nevezném kényelmi faktornak, amiért megéri neki bennragadni egy rossz házasságban.


Anyagilag jól áll (saját ház, kocsi), gyerekük még nincs, megtehetné, hogy váljon.

2019. jún. 28. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!