Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jogosan zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavar, hogy a párom jóban van az exével?

Figyelt kérdés

A csaj dobta, utána megbeszélték, hogy barátok maradnak, mert nem történt semmi csak nem passzoltak. Hetente többször beszélnek online (beleolvastam, semmi nem utal rá, hogy lenne még köztük valami, viszont elég komoly dolgokat megosztanak egymással, amit én csak a legjobb barátaimnak mondanék el), 2-3 hónapban egyszer találkoznak egy kávéra vagy ilyesmi, öleléssel köszönnek egymásnak. Ami aggaszt, hogy a párom törődik ennek a lánynak az érzéseivel, mikor megkértem, hogy ne beszéljen vele többet/tiltsa le, nem volt rá hajlandó, mondván ez mennyire rosszul esne neki. Ráadásul most próbálja összehozni egy ismerősével. Ti hogy kezelnétek ezt?

Mi 7 hónapja vagyunk együtt, ők majdnem egy évet jártak.



2019. nov. 6. 19:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Minek vagy ezzel a lúzerrel??
2019. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a két kapcsolat között nem telt el túl sok idő. Szerintem még nincs túl rajta a párod.
2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%
Nézd ha valaki sokáig része az életednek akkor természetes, hogy fontos számodra, törődsz vele. Hogyha nem csúnyán váltatok el, nem volt semmilyen sértődés meg probléma akkor egyszerűen csak nem várhatod el, hogy leszarja, hogy mi van vele. Az, hogy tök semleges dolgokról beszélgetnek online és néha összefutnak egy kávéra gyakorlatilag egy barátság, mintha lenne egy ellentétes nemű barátja. Annyira gyerekes ez a hiszti amikor követelőznek, hogy tiltson le valakit akivel barátok.
2019. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Zsoltmester ***** válasza:
59%
Se az 1 év se a 7 hónap nem sok idő. Amúgy az exekkel nem barátkozunk ez alap szabály. Valakivel akivel egyszer együtt volt szerelemben azzal hogy lehetne már barát...Sehogy. Ha nem hajlandó megszakítani vele a kapcsolatot, akkor szakítsd meg te a pasival.
2019. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
#4 Sok kapcsolat pontosan azért ér véget mert nincsen szerelem. Kihül a dolog, rájönnek, hogy nem tudják egymást szerelemmel szeretni és leginkább egy erős barátság amit éreznek. Onnastól kezdve, hogy a két félben kölcsönösen tudatosul, hogy ez nem működik mint kapcsolat és nincs meg a kellő érzelmi szint nagyon is könnyű belőle barátságot kialakítani. Még akkor is ha sok évet voltatok együtt de kihült és nem tudtátok már visszahozni. Hogyha teljesen eltűnik nem jön vissza, így simán lehet belőle barátság.
2019. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Tiltsa le!!4 TÜSTÉNT
2019. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

Tulajdonképpen az 5-ös pontosan,tökéletesen vázolja a helyzetet!

Mintha az én magánéletem lenne.

De írtad,hogy segít összehozni a csajnak egy legényt..akkor miről beszélünk?

Ha szeretné az exét akkor ilyet nem tenne!

Én biztos nem!

2019. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%

A leírásod alapján tényleg barátok lettek.

Szerintem inkább azon gondolkodj el, hogy miért vagy féltékeny.

2019. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
Inkább akkor gyanakodj, ha valamelyik exét gyűlöli.
2019. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%

5-ös: igen érett és bölcs vagyok, nem is hülye, rohamosan felfelé ívelő karrierrel, de mindent odaadnék, hogy fele annyira reálisan, tisztán gondolkodjak, mint te... Annyira szépen megfogalmaztad, teljesen igazad van, ezt én is tudom, mégis ugyan úgy "hisztiznék", mint a kérdező, egy hasonló szituációban. Aki nem elégedett önmagával, az viselke

ik ilyen bután, mint ahogy én és te is kedves kérdező.

2019. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!