Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy viseltétek mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseltétek mikor a szerető kiadta az utatokat?

Figyelt kérdés
Azok írjanak, akik szerették a másikat.
2019. nov. 14. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nehezen, minden nap gondolok rá, de talán majd az idő
2019. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szintúgy. Nehezen, bár én zártam le. De majd belehalok a fájdalomba, folyamatosan sírok , nem tudok lábra állni sem, közben az élet más területein is akadnak gondok bőven. Ez volt életem legrosszabb döntése, pedig nem is feküdtem le vele.
2019. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan, úgy érzem ,jobb lenne a túl világon, annyira fáj és rosszul vagyok a rengeteg sírógörcstől meg rohamtól, hogy fizikailag is belebetegedtem. Fáj mindenem, a hasam, a torkom, a fejem, a végtagjaim, csontjaim ....
2019. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Én meg komolyan nem értem,minek kell beleszeretni.


Szerettek szenvedni?

2019. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A franc sem akart bekeszeretni hidd el életemben nem gondoltam volna, hogy idáig jutok annyira elítéltem mindig ezt a dolgot, és jelenleg saját magammal is harcban állok, utálom magam amiért így érzek, ha nem a családom akkor már rég...
2019. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,h ennyien választjátok a szenvedést lépés helyett.
2019. nov. 14. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Szeretem még mindig, ő volt a nagy Ő én pedig a gyáva nyúl.

A legrosszabb ellenségemnek sem kívánom azokat a lelki kínokat amiken keresztül mentem.

2019. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Nő vagyok, és egyszer voltam ilyen kapcsolatban. Először én szakítottam, majd újrakezdtük. Aztán Ő szakított. A fura az volt,hogy meggyőződésem,hogy én ragaszkodtam volna jobban Hozzá, ennek ellenére olyan sértődött, megbántott volt, mintha a Részéről történt volna erősebb kötődés.


Mivel a szeretői kapcsolatban már az elején benne van a vége ezért nem voltam összetörve, annak ellenére,hogy a női hiúságomat azért egy kicsit padlóba döngölte.


Egy kérdésem volt Felé: de akkor ugye nem fog ismét és ismét keresni?És ha én teszem se kezdjük újra?Neeeem. Hát persze,hogy nem így történt.

Szerintem egy szeretői kapcsolatnak nem kell nagy lezárás, magyarázkodás, indoklás meg főleg nem.

2019. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 5. éve vagyunk együtt.Sajnos az első perctől kezdve szeretem. Tavaly szakítottam vele, az agyamra ment a felesége istenítésével (a nő papucsot csinál belőle, valószínű ezért is van velem.)Iszonyú volt az az egy hét. Bár én szakítottam, azt hittem megbolondulok. Olyan ürességet éreztem az életemben mint még sohasem. Aztán visszajött... Azóta is az életem része. Néha kiakadok most is - szereti a húzd meg, ereszd el - játszani, azt is tudom, hogy néha taktikázik. Mégegyszer nem teszem, hogy szakítok. Remélem Ő sem fog velem.
2019. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet amikor a szív mást szeretne ....de van ettől rosszabb érzés is. ::(?
2019. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!