Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek? Elmondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Elmondanátok neki?

Figyelt kérdés

Szakítottunk. Nemrég kiderült hogy még a kapcsolatunk alatt elég közel kerültek egy munkatarsaval egymáshoz, kettesben elmentek edzeni, egy tőlünk tavoli városban lévő versenyre is ketten, és a lány szuleinel aludtak(ezt a szülőktől tudom, hogy külön szobában).

A szakításunk után ők összejottek, rá pár hétre. Anno kérdeztem van e a dologban valaki, azt mondta nem.


Ti elmondanátok utólag hogy megtudtátok mit csinált? Megcsalasnak számít ez, hogy osszejártak? A lány exe mondta el ezeket, mert neki legalább bevallotta. Az én exem semmit nem mondott csak hogy vége.


Megérné a szemére olvasnom hogy egy mocsok volt és a hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát, vagy felesleges? Kicsit jól esne a lelkemnek ha magába nézne, rajonne hogy tudok a dolgairól.


2019. ápr. 23. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs értelme. Nem kéne gyerekes értelmetlen játszmákba belemenni.
2019. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az ilyen embernek lenne hova neznie, (nemhogy magaba) miutan zavartalanul arcon köpött ennyi ideig?
2019. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ettől magába nézne? Történt köztük valami vagy sem, az nekem itt nem derül ki, viszont kicsivel utána, vagy esetleg akkor mikor úgy érezte mással akar lenni szakított veled. A lelkednek nem az esne jól ha magába nézne, hanem ha jól ráolvashatnál, az hogy magába nézne-e az már csak egy elvárásod ami egyáltalán nem biztos, hogy így lesz. Könnyen lehet, hogy csak megalázod vlee magad, miközben ő lehet pont fairnek érzi, hogy a megcslaás küszöbén (nem tudjuk belül-e vagy kívül) de inkább szakított veled, minthogy hónapokig évekig hülyítsen.
2019. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, semmi értelme. Ha jólesik a lelkednek, hogy kimondhatod neki amit érzel megteheted éppen. De csakis a magad megnyugtatására, mert rajta ez már nem változtat.
2019. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem magasról lesz.rná, hogy mit mondasz neki. Ezek alapján beleszeretett egy másik lányba, veled meg korrekt módon szakított. Nekem nem úgy tűnik, hogy megcsalt, hanem azelőtt lezárta, hogy lett volna valami.


Szerintem csak aláznád magad, és ha a srác helyében lennék, és elkezdenéd nekem mondani ezt, simán tiltanálak és élvezném tovább a kapcsolatot az új csajjal.

2019. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked jól esne őt viszont szerintem cseppet sem érdekelné. Mikor ott hagytam exemet én is tudtam meg 1-2 dolgot de nem írtam neki. Bár a mai napig ki tudnám osztani de tudom jogy semmi értelme nem lenne mert nem változna semmi. Számomra ugyan olyan trógernek marad mint eddig és ezen nem változtatna semmi.
2019. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy nem hatná meg kifejezetten. Nekem az is elég lenne ha 2 percig szarul érezné magát.


Korrekt módon nem hinném, mert mi ezek után még fel évig együtt voltunk, nekem bevallott anno annyit hogy valakihez érzelmileg picit közel került, de azt mondta lezárta, túl van rajta, dolgozik a mi kapcsolatunkon. Ehhez képest 3-4 hónapon át csak én tepertem, ő szart bele, szakított aztán két hétre összejott vele. Nem kellett nagy IQ hozzá hogy összerakja az ember. Jó, lehet nem feküdtek le, de az hogy kapcsolatban a másik háta mögött több programra eljarkalok kettesben aki bejon nekem, otthon pedig teszem a szépet, az nekem nem fér bele egy kapcsolatba.


Ha neked ez korrekt, hat legyen. Én ha már randizgatok mással, akkor nem rá fel évre zárom le az előzőt, de kinek mi.


Úgy döntöttem nem írok neki. Ha véletlenül keresne, el fogom mondani hogy tudok mindent, hogy a szemembe hazudott, de nem fogom emiatt felkeresni.


Köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 23. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne írj neki, 1 másodpercre sem hatná meg, ha a fejére olvasnád, hogy mindenről tudsz. Inkább örülj, hogy tőle a jövőben már nem szedsz össze nemi betegséget.
2019. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem fogok, azt már eldontottem. Vannak sérelmek bennem, és nem feltétlenül az hogy mást választott, mert hat istenem, hanem hogy hónapokon át úgy volt velem hogy vele találkozgatott meg vele akart lenni. Nagyon megalazo hogy így hülyének nézett, és hazudott amikor kérdeztem van e más.


De nem írok, felesleges. Valószínűleg leperegne róla.

2019. ápr. 23. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!