Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok neki, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok neki, és ha megtudja, ez mit okozhat náluk?

Figyelt kérdés

egyik barátnőmet megcsalta a párja, mégis hozzáment.


a srác haveri köréből vannak, akik azt mondják, ez nem egyszeri eset volt, és már a kapcsolatuk legelején is félrekacsintott a pasi.


az exe (az a lány, akivel korábban járt) azt mesélte, hogy titkos találkozókra hívta őt a pasi, amikor már együtt volt a mostani nővel, vagyis a barátnőmmel.


rossz ezzel az infóval élni, barátnőm erről nem tud, ő nagyon odáig van a most már férjétől, és nem tudom mit szólna, ha megtudná, hogy már a kapcsolatuk elején sem ugyanúgy érzett a párja, mint ő iránta.


női szolidaritásból szólnom kéne a barátnőmnek, vagy őrizzem a titkot?


ha őrzöm, nem leszek magam is "sáros"?


ha meg elmondom, lehet rajtam csattan az ostor.



2019. jún. 19. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Az a tapasztalat, hogy ilyenkor rajtad csattan az ostor, te leszel az irigy, aki tönkre akarja tenni a boldogságát.

Esküvő előtt kellett volna szólni. Most már inkább hallgass.

Maximum beszélj a kedves férjjel, hogy kitálal ő, vagy elmondod te. De úgyse fogja.

2019. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Te mit tennél ha a friss férjed folyamatosan csalna és a barátnőd erről tudna? Naná hogy érdekelne. A kérdés az, hogy mennyire vagytok jóban. Mennyire bíztok egymásban.

Én (ha nő lennék) elmondanám. Vegülis nem velem csalja, a lelkiismeretem tiszta lenne. Ha meg akkor is én lennék az ellenség, akkor legalább tudnám miért csalja a férje. Nem is foglalkoznék velük innentől.

2019. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Eleg rossz a szitu. En a helyedben meglebegtetnem a kerdest, hogy ha ilyen dolog jutna a tudomasodra, akkor akar-e tudni rola. Ezzel kb el is mondtad, meg nem is. Ha tobbet akar tudni, akkor meg mondd el amit a tudomasodra hoztak.


Azert kell ezzel a kerdessel mindenkeppen megkeresned, mert kb mindenki tudja mar, csak o nem. Roppant megalazo helyzetben van. Gondolj bele, ha ugyanez tortenne veled, akkor mit szeretnel? A boldog tudatlansagot, mikozben mindenki osszekacsint a hatad mogott, vagy a keseru igazsagot?


Mielott teljesen kitalalsz mindenkeppen hozd a tudomasara, hogy a baratnoje vagy es ezzel nagy kockazatot vallalsz fel a kapcsolatotokert. Nem a rossz hir hozoja kovette el a bunt. Es barmit is talal ki, igerd meg, hogy mellette leszel es segitesz neki. Ti mindig maradjatok baratok, ferje az lehet tobb is.


43F

2019. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lagzi után tudtam meg, másfél évvel.


Irigy én? Erre a faszira?! Erre a helyzetre?! LOL!

2019. jún. 19. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan rosszul jönnék ki belőle valamelyik oldalon, de kockáztatnék.
2019. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Maximum beszélj a kedves férjjel, hogy kitálal ő, vagy elmondod te."


Ezt nevezik zsarolásnak! Ilyet nem játszom! A férje amúgy nem barátom, semmi bizalmas kapcsolat vele.

2019. jún. 19. 18:45
 7/12 A kérdező kommentje:
# 3 Klassz tanács, köszönöm! :)
2019. jún. 19. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

#4:

1. Vagyok. Írtam, hogy tapasztalat. Kétszer akartam a becsület lovagja lenni, hogy nem leszek megcsalásban cinkos. Egyik a barátnőm volt, a másik a nővérem, akinek elmondtam, hogy csalja a párja. Mindketten velem vesztek össze, a pasi meg kimagyarázta.

Tudok olyat is, akinek valaki névtelen levélben tálalt ki. Ő se hitte el, pedig egyértelmű volt, hogy ismeri őket, tud valamit.

Ma már nem mondanék el senkinek semmit. Rájöttem, hogy a megcsalt fél tudja, hogy csalják, de nem veszi tudomásul. Inkább úgy tesz, mintha rendben lenne.

2019. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki, ott követtél el hibát, hogy nem korábban mondtad el.
2019. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

egy hete tudom! azóta agyalok....

nehogy már én legyek a hibás!

2019. jún. 19. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!