Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőd, mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőd, mindenkinek azt mondaná, hogy te csábítottad el őt, és hazudozik mindenkinek te borítanád a bilit, vagy hagynád, hogy éljen úgy ahogy akar?

Figyelt kérdés

Tudom megkapom, hogy mennyire erkölcstelen nő vagyok, hogy nős férfival kezdtem. Igen, az vagyok, egyben naív is, mert lhittem mindent amit mondott.

nem én voltam neki az egyetlen, hanem kb. az 50., a felesége mégis most szerzett tudomást erről. Azóta folyamatosan mennek ki a közös képek facera, megkerste már a főnököm, hivogat, rám uszított mindenkit. A férj elmondta, hogy csak egyy botlás voltam.

Hányni tudnék magamtól, mert elhittem, hogy külön élnek, hogy rossz a házasság, hogy engem szeret. Nem akarok bosszút állni, mert attól nem lenne jobb, de lassan a városból is el kell költöznöm, annyira aláásott.

Megmondta a feleség is, hogy minden házasságban van egy botlás, semmi esélyem, és nem is kell. Anno én mondtam a férfinek, hogy hozza rendbe a házasságát, mikor kiderültek a dolgok.

Most iszom a leevét annak, hogy mit csináltam, és a lekiismeretem hagyná, mert jogos, de az eszem meg nem szeretné ezt annyiban hagyni, hiszen valamilyen szinten én is meg voltam vezetve.


2019. nov. 24. 19:07
1 2
 1/16 Hellmano ***** válasza:
42%
Szerintem viseld a következményeket, te egy szerető voltál csak, ha nem tudod mi a célja és a feladata egy szeretőnek, akkor miért mentél bele a dolgokba? Itt, ha jól magadba nézel te vagy a hibás és téged lehet okozni, hogy tönkretetted más ember kapcsolatát csak, azért, mert dugni akartál egy HÁZAS emberrel. Amellett, hogy te vagy a ludas még egy naív kis buta csaj is vagy, aki mindent bekajál, mint írtam egy szerető tudja hol a helye egy kapcsolatban, ha már belerondított...
2019. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Tök mindegy, ki csábított el kit, két ember kell egy kapcsolathoz.

Másrészt ne legyen lelkiismeret furdalásod, hiszen egy csomót hazudott neked, és te csak egy vagy a sok közül, akivel csalta az asszonyt.

2019. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
#Hellmano: A francokat a kérdező tette tönkre a kapcsolatot. A férj tette tönkre, ráadásul notórius megcsaló.
2019. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Hellmano ***** válasza:
43%
Az lehet, de akkor is tudnia kellett volna, hogy mit jelent szeretőnek lenni... egy szeretőnek nincs joga beleszólni a párkapcsolatba, dugjon azt ha megdugták menjen haza és ennyi, majd ha hívják újra dugjon és maradjon csöndben mindig, ha kiderül szó nélkül távozzon és ne neki álljon feljebb a dolog!
2019. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Voltam ilyen helyzetbe.Forraltam bosszút,de aztán elengedtem az egészet.Had rohadjanak a házasságukba,nem én tettem tönkre.Azóta is kínlódnak.El is költöztem onnan,egy ideig a munkahelyemen aludtam.A vicc,hogy a férj azóta is próbálkozik,holott 2éve vége lett a szeretősdinek.
2019. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Azért ha a férfi előadja, hogy külön élnek, rossz a házasságuk, az közel sem az a szint szerintem, mint amikor a harmadik fél egy köztudottan "jól működő" házasságba gyalogol bele. A kérdezőnek is hazudtak, őt is átverték, bizonyos értelemben ő is áldozat, akkor is ha lehetett volna óvatosabb.

Azt hiszem kérdező ebből tanulsz rendesen. Én emelt fővel benyelném a támadásokat és szomorúan mosolyogva minden vádra mindenkinek csak annyit mondanék, hogy minden éremnek két oldala van, téged megaláztak, te nem kívánod ugyanezt tenni egy másik emberrel. Már úgyis mindegy mi is történt pontosan. Ha magyarázkodni kezdesz, az csak kétségbeesett kapálózásnak fog tűnni. Légy elegáns és próbálj inkább magadra, a saját felépülésedre koncentrálni a bosszú helyett.

2019. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Hellmano: látom nem megy az értő olvasás. Isten barma.
2019. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hellmano ***** válasza:
43%
Butus csak leakartam alázni, hogy nem JÁTSZUNK szeretősdit. Engem nem érdekel az a része, hogy becsapták vagy sem , aki szeretősdit játszik az a szememben egy nulla, tehát ez van én értem mit nyöszörög itt, de akkor is egy nulla, mint ember! Azt kérlek ezt is nullázátok már :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2019. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

"egy szeretőnek nincs joga beleszólni a párkapcsolatba"


Inkább a pasinak nem kéne félre dugni, vagy viselje a következményeket, amibe beletartozik az is, hogy ha keresztbe tesz, hazudik a szeretőjének, akkor ő is ezt fogja visszakapni.

2019. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Hellmano fordítva ülsz a bilin.

Egy házasságba nem lehet belegyalogolni, mindegy hogy működik. A házastárson múlik, hogy beenged egy harmadikat vagy nem. Ha úgy dönt, hogy nem léphet közéjük senki, akkor egy szeretőnek esélye sincs.

A férj tartozik hűséggel a feleségnek, nem a szerető.

2019. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!