Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőd, mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőd, mindenkinek azt mondaná, hogy te csábítottad el őt, és hazudozik mindenkinek te borítanád a bilit, vagy hagynád, hogy éljen úgy ahogy akar?

Figyelt kérdés

Tudom megkapom, hogy mennyire erkölcstelen nő vagyok, hogy nős férfival kezdtem. Igen, az vagyok, egyben naív is, mert lhittem mindent amit mondott.

nem én voltam neki az egyetlen, hanem kb. az 50., a felesége mégis most szerzett tudomást erről. Azóta folyamatosan mennek ki a közös képek facera, megkerste már a főnököm, hivogat, rám uszított mindenkit. A férj elmondta, hogy csak egyy botlás voltam.

Hányni tudnék magamtól, mert elhittem, hogy külön élnek, hogy rossz a házasság, hogy engem szeret. Nem akarok bosszút állni, mert attól nem lenne jobb, de lassan a városból is el kell költöznöm, annyira aláásott.

Megmondta a feleség is, hogy minden házasságban van egy botlás, semmi esélyem, és nem is kell. Anno én mondtam a férfinek, hogy hozza rendbe a házasságát, mikor kiderültek a dolgok.

Most iszom a leevét annak, hogy mit csináltam, és a lekiismeretem hagyná, mert jogos, de az eszem meg nem szeretné ezt annyiban hagyni, hiszen valamilyen szinten én is meg voltam vezetve.


2019. nov. 24. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez épp olyen mintha házas férfiként elmennék egy prostihoz,azután meg fenyegetőzne hogy szól az asszonynak.Kifizettem és kész,ez a dolga.
2019. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tíz éve voltam együtt az asszonnyal, amikor rámírtak és közölte a szerető, hogy mit mikor, meddig és hogyan csináltak. Nagyon mély nyomot hagy az emberben egy olyan üzenet. Azóta is mély megvetést és gyűlöletet érzek mindkettő iránt, hogy ezt tették velem. Persze az asszony évekig könyörgött, hogy folytassuk. Ott az emberben meghal valami. Azóta sem tértem magamhoz érzelmileg. Már nem is fogok.
2019. nov. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kifizettem és kész,ez a dolga."


Nem jól látod. A szerető nem fizetett prosti. Valamit neked is adnod kell, legyen az bármi is (némi érzelem, jó szex), mert különben miért lenne veled. Aki úgy gondolkoziok, mint te, az meg is érdemli a sorsát. A többi is, aki szeretőt tart, de a te fajtád hatványozottan.

2019. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát pedig sok szerető nemcsak a pasi két szép szeméért megy bele a viszonyba. A sok ajándék, ingyen lakás, eltartás, pénz átutalások igenis ott vannak a csomagban. Több volt szeretőt is ismerek és bizony bizony elég jól éltek. Az egyik fél fizetett a szexért, a másik fél szexxel fizetett a kapcsolatért. Ez a szeretői viszonyok dinamikája.
2019. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kifizettem és kész,ez a dolga."

Egy szeretőt a prostihoz hasonlítani hülyeség.

Ha valaki csak félrekefél egyszeri alkalommal egy másik emberrel, na azt lehet hasonlítani a prostihoz, mert az csak épp a szexről szólt, viszont egy hosszútávú szeretői kapcsolat ami akár több évig is tart, az több, mint csak szex.


Egy szeretői kapcsolatban is le kell tisztázni, hogy ez miről szól. Kötöttségek nélküli szexkapcsolat hosszútávon, de több nem lehet mert az egyik fél "boldog párkapcsolatban él, olyan emberrel akit nem akar elhagyni".

Így mindkét fél tudja miről szól a dolog.

Viszont mikor a megcsaló hazudik a szeretőnek és hitegeti, na az meg is érdemli, hogy borítsa a bilit.

Egy szerető nem csak akkor lehet szerető ha házas emberrel van titokban, ha egy egyedülálló személy hitegeti, akkor is csak szerető marad az illető.

2019. nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Így jártál.

Jó lecke volt neked is.

2019. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!