Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy derítsem ki, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy megcsal e a párom?

Figyelt kérdés
Egyre többet jár el a haverjàval, legalábbis ezt mondja, hogy mivel most építkezik segít neki sok mindent. Mikor elmegy tényleg munkaruhàban megy, de nem tudom miért, valahogy rossz sejtésem van. Ez a haverja össze vissza csalja a nőjét. Tudom ez még nem azt jelenti, hogy a párom is. Telefonjába nem tudok belenézni mert kódolt, de ez mindig az volt mióta ismerem, enyémen is kód van ha elveszteném.

2019. nov. 25. 19:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Szex is egyre ritkábban van, mindig azt mondja, hogy fáradt.
2019. nov. 25. 19:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan apró jelek vannak pl.,hogy azt mondta írt a haverja, hogy menjen már el a fürdőt megbeszélni hogy legyen. De a haverja már nem is volt elérhető egy órája. Mindig Facebookon beszélnek
2019. nov. 25. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is mindig azt mondta h fáradt. Aztán kiderult h már 4 éve csal az exevel.
2019. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a triójára az acr alkalmazást, mimdme hívást rögzít
2019. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen rögzít, de nem fogja tudni meghallgatni, mert a pasi telefonja kódolt. (mondjuk pont emiatt letölteni sem fogja tudni) Egyébként nekem mostanában nem rögzít mindig, van, hogy napokig nem. Pedig automatikusan frissít az új verzióra.
2019. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
menj utána,titokban,tuti megcsal...
2019. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok utána menni mert egy 2 éves gyerekünk van
2019. nov. 25. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de nálam is voltak jelek. Talán még ennél is szembetűnőbbek, de ennek ellenére tagadott. Nem lehetett rábizonyítani, hogy konkrétan megcsal. Nálam inkább a sok apró kis dologból állt össze a kép. Engem sem lehet hülyének nézni. Egyébként általában a megérzések nem csalnak. Meg szakított, mikor gyanút fogtam. Ráírtam egy volt exére, hogy kiderítsem az igazságot, mivel hazudott magáról. Fogj egy barátnőt, aki segít és terveljetek ki valamit, ha le akarod buktatni 😀
2019. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!