Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 ev szeretői viszony utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 ev szeretői viszony utan kileptem egy kapcsolatbol de hogyan szerezhetnem vissza ami az enyem?

Figyelt kérdés
Egy nős ferfival 3 evig folytattam titkos szerelmi viszonyt, de radobbentem,mekkora ökör vagyok,es bar en miatta elvaltam, erőt vettem magamon es kileptem,tiltottam.Viszont rengeteg fotom nala maradt,aminek szamomra eszmei erteke van.Bedobtam neki egy boritekot belyeggel ellatva, de 1 honapja semmi reakcio.Nyilvan felvenni nem akarom mar vele a kapcsolatot,mit javasoltok,hogy szerezzem vissza őket?
2019. nov. 27. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
És honnan a francból tudja, hogy mi kell a borítékba neked?
2019. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha meztelen képeid maradtak nála és félsz hogy valahol visszaköszönnek, akkor max csak retteghetsz. Cselekedni csak akkor tud a rendőrség ha történik valami.


Ha nem ennyire gáz a helyzet, akkor vedd fel vele a kapcsolatot és kérd el.

2019. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rairtam a boritekra egy cetlire hogy kuldd vissza a kepeim.Nem meztelen kepek. es nem akarok neki uzenetet irni mert szerelmes vagyok még és fèlek hogy elkezd manipulalni hogy visszakapjon
2019. nov. 27. 18:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor inkább felejtsd el őt és a képeket is. Törekedj arra hogy új szerelmed legyen, mert így csak állsz egyhelyben.
2019. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hat en nem hagyom nala az emlekeimet az tuti.Soha nem

Tudom oket potolni! Es borzalmasan idegesit hogy bedobom a postaladajaba es nem keres meg vagy nem

Reagal semmit. Nem az ő kepei!

2019. nov. 27. 18:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira fontosak lennének a képek, nem hagytad volna egy olyan embernél, aki egyáltalán nem az.
2019. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél erőt magadon, menj át hozzá és kérd vissza. Nyilván nem akar botrányt mivel ott a felesége, te vagy jobb helyzetben.
2019. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os nem ertem mit irsz...komolyan...o volt eletem szerelme...azert nem tudtam lezarni ennyi ideig..azert hagytam ott oket mert mindig azt mondta elfelejtette elhozni
2019. nov. 27. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen képeid vannak nálam, amik pótolhatatlanok?
2019. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso tudod te azt😆😆😅
2019. nov. 27. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!