Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 ev szeretői viszony utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 ev szeretői viszony utan kileptem egy kapcsolatbol de hogyan szerezhetnem vissza ami az enyem?

Figyelt kérdés
Egy nős ferfival 3 evig folytattam titkos szerelmi viszonyt, de radobbentem,mekkora ökör vagyok,es bar en miatta elvaltam, erőt vettem magamon es kileptem,tiltottam.Viszont rengeteg fotom nala maradt,aminek szamomra eszmei erteke van.Bedobtam neki egy boritekot belyeggel ellatva, de 1 honapja semmi reakcio.Nyilvan felvenni nem akarom mar vele a kapcsolatot,mit javasoltok,hogy szerezzem vissza őket?
2019. nov. 27. 18:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na ..9-es .. visszakapom oket?😂
2019. nov. 27. 20:49
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Téged nem a képek idegesítenek, hanem hogy nem is reagál semmit.. Ha elakarod felejteni nagyon nem ez a módja.. És szerinted otthon tárolja a fotóidat? Hatha meg találja az asszony.. Azokat a képeket már kihajította csak még nem mondta el neked.. Nem reagál? Mert nem akar már tőled semmit.. Hisz kaphatna az alkalmon. De még nem is reagál..
2019. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolso.Huu.........Pont azert nem adja vissza mert meg akarja öket tartani mert fontos neki...a te logikad...atya eg..hagyjuk inkabb..a kerdes nem is ez volt hanem

Az hogy hogyan szerezhetnem vissza

2019. nov. 28. 10:24
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, az asszony már rég kidobta.
2019. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy már kidobta, nehogy a feleség találja meg. És pont ezért nem jelentkezik.
2021. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!