Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A google idővonal mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A google idővonal mindig pontos helymeghatározást mutat vagy van hogy téved és rosszul rögzít valamit?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy pár napja a párom (férfi) egy negyed órával később jött haza a munkából a szokásosnál én pedig megkérdeztem hogy miért késett. Nem, nem letámadtam csak megkérdeztem.

Azt mondta hogy beszélgettem még egy kicsit a kollégákkal meg megállt tankolni.


És itt jön az az icipici furcsaság hogy kb két nappal később mikor megnéztem a google idővonalát az azt mutatta hogy nem is akkor volt tankolni amikor ezt mondta hanem a következő nap. A térkép szerint.


És ne tudom eldönteni hogy ez most semmiség vagy rossz jel.


Tudom csak negyed óra, de ha valóban hazudott erről és nem is aznap tankolt amikor mondta akkor helyette valami mást csinált.


De ilyen fölösleges dolgot miért hazudna?

Végülis csak negyed óráról van szó annyi ideig simán beszélgethet az ember, akkor már mondta volna hogy végig beszélgettek.


Ti aggódnátok emiatt vagy a térkép bénázott el valamit?


Nem pont megcsalásra gondolok csak akkor is olyan furcsa volt.


Amúgy egy normális mondhatni korrekt emberről van szó akiből nem néznék ki megcsalást, persze lehet most mondani hogy elvakít a rózsaszín köd mert másfél éve vagyunk együtt.


De szoktunk beszélni arról hogy ugye akarunk közös otthont hogy mi lenne ha szétmennék, akkor valahogy majd megbeszélnénk mert ő sem akar kiszúrni velem. Meg az előző kapcsolatát is normálisan zárta le mielőtt köztünk bármi is lett volna.


Szóval inkább olyan aki kilép valamiből ami nem jó neki, nem hiteget semmivel, mi mindig számításba vesszük hogy akár szakíthatunk is.


Csak ilyenkor ezt nem tudom minek venni.


Segítenétek?


2019. nov. 28. 20:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Istenem... Kérdezd a google-t. -.-
2019. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!