Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok az exeire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az exeire, bár ok nélkül, de bennem ott a megfelelni vágyás. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Nagyon boldogok vagyunk, és nagyon szeretem!

Nagyon hűségesek vagyunk egymáshoz.


Nekem eddig kb. 2 srác volt az életemben.

Neki kb. 10-12 csaj, akikkel voltak komoly dolgok.

Barátom meg amúgy is az a fajta, hogy bármelyik csajt megkaphatná, mert rohadt macsó és sármos.

Hál istennek ebből kinőtt, meg egyébként is hűséges volt mindig.


Ezek a lányok megcsalták őt. Eléggé tönkretették.. utálja is ezért őket.


Én pedig agyf°szt kapok, hogy ennyi nő után van.

Félek nem leszek neki elég jó. Félek, hogy gondol még rájuk, ha olyan szituációba kerülök vele.


Mondok egy példát.. :

Nemrégiben matekórán nagyon unatkoztam, fogtam egy lapot és teleírtam a nevével meg apró szívecskékkel, meg mittudom. Ilyen nyálas dolog, de unaloműzésnek megfelelt.

Megmutattam neki. Nagyon örült, meg aranyosnak tartott, aztán pár napja kibukott belőle, hogy bizony neki már csinált ilyet az egyik (ha csak az egyik) volt barátnője.


Sosem fogok beletörődni, hogy ő ezeket a dolgokat már átélte, én pedig folyamatosan bizonyítanék neki,

és amit én csinálok, azt már ő ezerszer átélte.

Lehet szebben.. sőt.

Annyira ott van bennem a megfelelni vágyás..

És most idővonala van face-n, visszanéztem régi bejegyzéseket.. két napja olyanokat álmodom, hogy megcsal, még ha nem is tenné meg.



2012. máj. 8. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem is fogsz soha olyan mint a többi csaja, ez biztos.

De ha nem tudsz magadnak megfelelni és elfogadni magad, ha marad az érzés, hogy te csak egy vagy a sok közül... akkor tényleg te is egy leszel a sok közül.

2012. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel. Gondolom, még tini vagy, ez már csak rosszabb lesz ilyen szempontból. Minél érettebb az ember, annál érettebb partnerei vannak, és annál több exszel kell számolni.
2012. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ilyenkor gondolj arra, hogy nem véletlenül van veled... :)
2012. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal vagyok még, tény.

De.. hiába próbálok nem erre koncentrálni, annyira ott van bennem. Ő is megérti, hogy ez nekem nehéz, de azt mondta próbáljak ne foglalkozni vele.

2012. máj. 8. 22:53
 5/17 GenXstaR ***** válasza:
100%

Jajj te! :)


Ne aggódj ennyire. Ha a fickó szeret akkor önmagadért szeret. Hidd el,bármit is teszel ami vele kapcsolatos az imponál neki és nem néz érte kis hülyének. Csak add önmagad,hiszen azért van veled,mert azt a lényt kedveli aki te vagy. Az exeket pedig hagyd figyelmen kívül,mert ők teljesen mások voltak mint te. Nem vagyunk egyformák.Szóval fel a fejjel csajszi és éljen a szerelem! :)

2012. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:) Ez elég jó érv..
2012. máj. 8. 22:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Nehéz a sokadiknak lenni.
2012. máj. 8. 22:56
 8/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én 17, ő 22
2012. máj. 8. 22:57
 10/17 GenXstaR ***** válasza:
Nézd az ember az évek során tapasztalatokat szerez. Egy elmúlt párkapcsolat is rengeteg tapasztalatot jelent. A párod már tudja azt,hogy kell bánnia egy nővel. Ezt az elmúlt kapcsolataiból tapasztalta. Tehát én csak azt mondom légy hálás az exeinek,hogy ilyen tapasztalt fickód van. Tőlük vált azzá ami ma. jobbá és teljesebbé és ezt most rajtad kamatoztatja. A jelek szerint jól :)
2012. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!