Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan, aki több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki több éves házasságban vagy kapcsolatban egyszer sem lépett félre sem a párja, sem az exei mellett?

Figyelt kérdés

Annyi hihetetlen sztorit olvasok ezen az oldalon, olyanokat mint például az, mikor a nőhöz a szülőszobára ment oda a férj meg a szeretője, akivel már akkor kavartak, csak a nő még nem tudta... Borzalmasak ezek és baromi elkeserítő, meg számomra hihetetlen is, hogy az emberek nem vették észre ennek akár csak az előszelét a párjukon...


Viszont most a másik oldalra vagyok kíváncsi. Azokra, akiknek ez szent és akik meg tudták őrizni a gerincüket. Érdekelne, hogy ez hosszú távon nekik mennyire (volt) nehéz, mennyire érezték lemondásnak, stb... Kis pozitívat is látni szeretnék, mert jelenleg úgy érzem, rajtam kívül egy embert ismerek (és benne sem vagyok biztos), aki volt kapcsolatban rendesen és tudja magát tartani.


2019. nov. 29. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7 "Nincs olyan, hogy valaki ennyi idő alatt nem kíván meg mást, vagy nem szexel fejben a kollégájával."


Ez nem megcsalás. Nem szemellenzőt viselek, hogy nem nézem meg a csajok seggét a villamoson, de ez nem jelenti azt, hogy leszólítom őket és flörtölök is velük.


ami a fejemben zajlik az rám tartozik és senki másra.

2019. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11, szigorúan véve megcsalás.
2019. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!