Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik több éve kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éve kapcsolatban vannak! Éreztél már vonzalmat más iránt a párod mellett?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal és együtt is élünk. Szeretem őt és vele képzelem el a jövőmet, tudom, hogy nála jobbat nem találnék soha. Viszont egy másik srác nem rég valamiért felkeltette az érdeklődésemet. Sűrűn eszembe jut napközben random dolgokról és jól esik sajnos, hogy tudom tetszek neki én is. Próbálom a legminimálisabbra csökkenteni a találkozást vele (egy helyen dolgozunk) és ha azon kapom magam, hogy megint rá gondolok próbálom elterelni a figyelmemet róla.Mióta együtt vagyok a barátommal senki iránt sem éreztem ilyet és nem is szeretnék, de sajnos nem tudom irányítani. Ugye elmúlik majd idővel? Mennyire normális dolog ez? Jogosan van erős bűntudatom?

23/L


2018. okt. 24. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

"Mennyire normális dolog ez? Jogosan van erős bűntudatom?"

Nem normális dolog és jogosan van bűntudatod.

Ez is azt jelezi, hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokban.


Én 5 és fél éve vagyok a párommal, lassan egy éve együtt is élünk, de soha nem éreztem vonzalmat más pasi iránt.

Megnézni mást megszoktam, mondom, helyes pasi, és ennyi, de többet nem időzök el rajta.

2018. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

en speciel csak akkor kezdtem el erdeklodni mas ferfiak irant, amikor romlani kezdtek a kapcsolataim. persze lehet, hogy idovel enelkul is megindult volna, nem tudom.

ha tenyleg ugy gondolod, hogy nala jobbat nem kaphatsz es jo a kapcsolatotok, akkor jol teszed, hogy keruled ezt a sracot, nehogy tobb legyen belole szimpla erdeklodesnel.

2018. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

a bűntudat jogtalan

teljesen normális, emberek vagyunk érzelmekkel amik jönnek mennek

szóval elmúlik/átalakul majd pont ahogy a szerelmed is a pasid iránt.. minden csak idő kérdése

2018. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk valóban néha kicsit unalmas szerintem mindkettőnknek, de ezen próbálunk változtatni. Odafigyel rám a barátom és törödik velem, csak a szürke hétköznapok miatt van, hogy nem izgalmas annyira, mint az elején vagy nem is tudom. A szex is nagyon jó vele és gyakori. Nekem is fontos, hogy boldoggá tudjam tenni és, hogy stabil legyen a kapcsolatunk. Nem szeretném, ha emiatt teljesen tönkre menne és elhidegülnénk egymástól.
2018. okt. 24. 21:06
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát ha már a tönkremenés elhidegülés foglalkoztat én nem josolok sok jövöt max jonnek ujabb srácok akik megmozgatnak,mert nem vagy boldog a mostaniban csak vagytok.. Ilyenkor nem értem ezt a monogámia mániát..
2018. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolatban ilyen rövid idő után nem kellene előfordulnia. 15-20 év együtt élés után megértem, de 3 év után? Még a rózsaszín ködnek sem kellett volna elmúlnia.
2018. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Mi 6 éve vagyunk együtt a párommal (ebből 3 éve élünk együtt, és 1 éve már házasok is vagyunk), én eddig nem gondoltam más férfira, ő előtte rendesen megfigyeltem a férfiakat pl utazás közben metrón, villamoson, buszon, fantáziáltam róluk milyen lenne velük pl járni, randizni stb. Na ez az érzés azóta megszűnt ahogy megismerkedtem a párommal, és azóta nem tudok más férfira úgy nézni mint rá, nem fantazialok másról, mindig ő jár az eszembe. Pedig az a bizonyos rózsaszín köd nálunk már rég elmúlt, de a szerelem megmaradt, összenőttünk, és mikor volt olyan hogy akár egy éjszakát is külön töltöttünk (pl én leutaztam szüleimhez vidékre, de ő nem tudott munka miatt jönni), nagyon rossz érzés volt nélküle.


Valószínűleg kezdesz kiszeretni belőle.


26N

2018. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kiszeretni belőle. Bármit megtennék, hogy elmúljon az érdeklődésem a másik srác iránt,ha kell munkahelyet is váltok, de mi lesz,ha tényleg megint lesz egy másik ilyen pasi? Ez nagyon nem fair a barátommal szemben sem és nekem se jó érzés.
2018. okt. 24. 21:31
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Ennek nem az a módja, hogy akkor munkahely váltás, kislány.

Ülj le a pároddal és beszéld meg a problémáidat. Kezd elsz..ródni a kapcsolatotok, mert nem tesztek napi szinten mind a ketten érte, hogy az működjön.

El vagytok a langyos vízben, lassan már közömbösek lesztek egymás iránt.

2018. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És folyton munka helyet fogsz váltani,talán pasit kéne idejében és nem huzni az idejét mig jon a jobb,mert jönni fog..
2018. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!