Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Segítenének ebben a dologban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenének ebben a dologban?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunban hianyerzet alakult ki a páromnal és az egyik kollégája udvarlása célba talált. Elkezdett vmit érezni iránta, de ahogy felismerte, lezárt magában, elmondása alapján. Ez a munkahelyi dolog 2.5 évet ölel át összesen. És még további 5 év virtuális kapcsolat(Facebook, messenger..)


Normális dolog hogy ennyire rosszul esik ez nekem, kB megszuntem létezni mióta megtudtam. Nem találom a helyem.


Csak fájdalmat és keseruseget érzek. Ennyire lelkis kocsog lennék vagy mi a sz.r ez?


Teljesen úgy érzem, hiszem. Hogy az a vmi ami akkor elindult benne, nem tűnt el, lehet tovabb nem haladt, hanem atalakult benne, de hogy akkor ott elvesztettem azt, ami addig csak hozzám "tartozott"



Mi lehet a páromban meg a srác iránt, vagy képes lehet ott valóban lezárt és semleges tudott maradni? Nyilván sejtem a választ, csak mi lehetett ez így, vki volt már hasonló vagy épp ilyen szituban??


2019. dec. 13. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Az ilyen szövegekkel az a gond, hogy az illető előadja, hogy nem volt semmi és hasonlók... 1-2 hétnél még oké, de éveken át? Szimplán ült a kényelmes helyzetben (veled volt), aztán várt a megfelelő pillanatra, hogy lépjen (a másik sráccal), de valami nem klappolt. Talán a másik srácnál képbe jött egy másik lány.

Teljesen érthető, amit érzel. Szerintem hagyd el.

2019. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha más érdekelni kezdi oké,meg lehet beszélni,lehet kompromisszumos megoldási lehetőségeket mérlegelni,plusz úgy egyáltalán tiszta a helyzet és a másik fél eldöntheti marad-e így ebben a kapcsolatban!

Az elhallgatással és a másik háta mögötti kavarással,megalázásával szerintem nem nagyon marad más lehetőség mint egy méretes nyakleves és kidobni a csába a hűtlen felet.

2019. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért ilyen egyértelmű hogy hazudik?jo nyilván titokbol lét a fényesség, de rögtön sem lenne jogos ítélkezni, bár úgy érzem ez naivitás bennem vagy nemtom
2019. dec. 13. 12:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt sem értem miért logikus, ha nincs semmi olyan nagy kötődés már hogy simán nyit a másik felé, miért nem lépett le(ekkor már 5.ev a munkhelyrol leszámolási 2.5 volt ott. Simán lelephetett volna. Ezután jött az osszekoltozes és a gyerek. Mi értelme ennek így????
2019. dec. 13. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudtad meg, és kitől? A 2,5 év mit jelent eddig dolgoztak együtt, vagy csak -e közben alakult, és véget is ért akár egy rövid idő alatt; egyáltalán nem mindegy.
2019. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha önként mondta el akkor biztos hogy nem kurt félre. Ha megcsalt akkor nem mondta volna el.

Ha nyomásra akkor lehet hogy volt valami.

Az ilyet abszolút felesleges elmondani a másiknak. Attól semmi nem lesz jobb.

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ezt az időt kell túlélni, de ezt mindkettőnek akarni kell.

Az idő megoldja.

Ne sopánkodj hanem legy figyelmes, kedves, csábitsd el.

Érezze hogy szexinek tartod, kívánod.

A szexben meg légy férfi, ne maszatolj hanem alaposan dugd meg.

2019. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7,5 év?

És nem baxarintottad ki?

2019. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

"Ezután jött az osszekoltozes és a gyerek. Mi értelme ennek így????"


Gratulálok, hogy ezek után szultel neki ez osszekoltoztel. Megérdemled.

2019. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Gratulálok, hogy ezek után szultel neki ez osszekoltoztel. Megérdemled"

"Mi lehet a páromban meg a srác iránt..."

Szerintem a kérdező pasi, igaz ez a helyzetben csak annyit változtat, hogy nem ő szült, viszont valószínű ő csinálta fel.

Én csak annyit kérdeznék: Miért?

A csajod 7.5 évig mással volt, másra vágyott bizonyítja azt is, hogy nem tudta megszakítani a virtuális beszélgetést sem.

Mondjuk a csaj veled akart maradni, máskülönben nem akart volna gyereket tőled, ha más utakra készült volna.

Hogy miért nem lépett? Valószínű komolyabb célja csak az egyik félnek lett volna, vagy a srácnak van barátnője, és hitegette, hogy ott fogja hagyni, de mégsem lépett, a párod meg a bizonytalanra miért lépjen?

Hidd el van olyan nő akit már 10 éve hitegetnek így, ő az egyik ismerősöm.

2019. dec. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!