Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tehetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék egy ilyen kissé kínos helyzetbe? Felvettek hozzánk egy új kolléganőt.

Figyelt kérdés

Nincs két hete, hogy itt dolgozik. Tegnap kávészünetben megkérdezte, hogy volna e kedvem valamelyik nap találkozi vele? Nem tudom mi lett volna a szándéka, de udvariasan visszautasítottam, mert van feleségem, meg hűséges típus vagyok. Ez eddig nem is lenne olyan nagy baj, csak kapásból van 4 munkatársam aki ismeri a feleségem. Én viszont nem szeretém, hogy kiderüljön. De ha meg eltitkolom, és megtudja, akkor meg lehet hogy kiakad, hogy miért nem mondtam el.

Szerintetek mit csináljak?

Nem tudom miért pont engem talált meg. Elvileg mist fejezte be az iskolát, szóval minimum 12-13 évvel fiatalabb nálam.



2019. dec. 17. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit ne tudjon meg? Hogy visszautasítottad az új kolléganő közeledését?


Ha azt nem "szabad" megmondani neki, hogy új csaj jött hozzátok, ott már eleve nagy a baj.

2019. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 1-essel. Elég nagy gondok vannak, ha nem mondhatod el a feleségednek ezt mosolyogva. Én ilyet simán elmondok a férjemnek, jót nevetünk és vége a sztorinak. Vagy esetleg nem sikerült azonnal nemet mondani...?
2019. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Inkább mondjam el az asszonynak? Ahogy ismerem képes lenne bemenni, kiverni a cirkuszt, ettől félek.
2019. dec. 17. 07:45
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Arról nem tehetsz, hogy bepróbálkozott.


Arról tehetsz, hogy engeded-e vagy sem. Te visszautasítottad, tehát jól cselekedtél.


Ha normális a feleséged, akkor nem akad ki emiatt. Miért tenné? Te tudattad vele, hogy nem akarsz vele semmit.


Az én barátomat anno egy random csaj le akarta SMÁROLNI a szalagavató afterpartyján (gondolom már szomjas sem volt túlságosan). Ő meg ellökte magától.


Elmondta, még röhögtünk is rajta. Ennyi.

2019. dec. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék, ha a párom elmondaná, hogy rányomult egy ribi, de tudta kezelni a helyzetet. Ezen nincs mit szégyellni. Ha be akar menni, akkor meg elmondhatod, hogy nem azért mondtad el, hogy pattogjon még és gáz dolgokat csináljon, hanem azt hitted, hogy így korrekt.
2019. dec. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4-es az a baj, hogy velünk is volt hasonló szitu, egy buliban, rám akart nyomulni egy tök részeg csaj, menekültem elöle, az asszony meg majdnem meg akarta verni. Amúgy nincs semmi baj vele, meg jó a házasságunk, de ha ilyen van..képes jelenetet rendezni, ami nekem nem lenne túl kellemes.
2019. dec. 17. 07:57
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Azért őt is meg lehet érteni... Ez a lotyó tudja, hogy házas vagy, mégis kísérletezik. De én elmondanám. Arról nem tehetsz, hogy vannak ilyen rohadt ku rvák, akiknek semmi sem szent. Ha lekoptattad, akkor semmi baj nincs.

Ha nem áll le a csaj ezek után sem, akkor lehet, hogy én is írnék neki, hogy tessék, anyuka, nekem mondjad, hogy viszket, a férjemet meg hagyd melózni...

2019. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Vajon tényleg tudta, hogy van e feleséged? Másrészt máris lotyó mert közeledett feléd?

Na gyerekek ezek után melyik nő akarjon kezdeményezni, ha nem tudja nős vagy, lotyó? 😂

Másrészt a feleséged mi a francnak rendezne emiatt jelenetet? Ennyire rosszak az idegei és a józan esze? Màr bocs. Tinik (se) csinàlnak ilyet, hogy “hú a pasimra rányomultak akkor megverem azt a csajt” 😂 ilyet max cigóknàl hallottam eddig...

2019. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: priviben írta, hogy állítólagos a csaj tud a feleségéről...
2019. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapós vagy nagyon ezek szerint,kerdezo!

Hat,elvileg elmondansm,fe ha rosszul reagal a feleseged,tenyleg kinos lehet!

Miert ilyen,megcsaltad már,es azert?

2019. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!