Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tehetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék egy ilyen kissé kínos helyzetbe? Felvettek hozzánk egy új kolléganőt.

Figyelt kérdés

Nincs két hete, hogy itt dolgozik. Tegnap kávészünetben megkérdezte, hogy volna e kedvem valamelyik nap találkozi vele? Nem tudom mi lett volna a szándéka, de udvariasan visszautasítottam, mert van feleségem, meg hűséges típus vagyok. Ez eddig nem is lenne olyan nagy baj, csak kapásból van 4 munkatársam aki ismeri a feleségem. Én viszont nem szeretém, hogy kiderüljön. De ha meg eltitkolom, és megtudja, akkor meg lehet hogy kiakad, hogy miért nem mondtam el.

Szerintetek mit csináljak?

Nem tudom miért pont engem talált meg. Elvileg mist fejezte be az iskolát, szóval minimum 12-13 évvel fiatalabb nálam.



2019. dec. 17. 07:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, délután elmondom, lesz ami lesz.

Remélem nem lesz balhé belőle.

Igazából, ha egyedülálló lennék se kezdenék vele hosszútávon, én 35 vagyok sztem ő olyan 21-22 lehet nekem az sok lenne. Nem is értem miért nem valami korabelit keres, meg nem is tartom magam jóképűnek se, inkább olyan átlagosnak.

2019. dec. 17. 08:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, mondd el, meg azt is, hogy akkor se akarnál semmit tőle, ha egyedülálló lennél. Ezzel talán megnyugtatod a feleségedet.
2019. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Ott a baj,hogy visszautasítottad, pedig azt se tudod mit akar. Persze, következtetni lehet bármire, de az is lehet,hogy mint kolléga szimpatikus vagy Neki, és egyszerűen beilleszkedés miatt szeretne Veled beszélgetni, vagy kérdezni.

Rákérdezhettél volna mi célból akar Veled találkozni!

Most megkevered az egészet azzal,hogy beszélsz róla a feleségednek úgy,hogy azt se tudod mit akart.

Ha a feleséged vehemensen Neki esik, Ő meglepődve tagad, még Te kerülsz hülye helyzetbe.

2019. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezen miért kéne kiakadni hogy bepróbálkozott a kollegina te meg visszautasítottad. Értelmes ezen mosolyog egyet és megállapítja hogy milyen kapós párja van. Ennyi.

Nem értem miért ne mondhatnád el.

2019. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem el ne mondd!Ha ilyen paranoiás, gondolj bele mindig ezt fogod hallgatni ameddig ott dolgozól..
2019. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez párfüggő. Ha lazán kezeli az ilyen helyzeteket a feleséged, sosem ingott még meg a bizalma Benned, el lehet mondani. De ha féltékeny inkább hagyd.

Én nő vagyok, egy kollégám közeledett felém, visszautasítottam, tudomásul vette. Nem beszéltem erről senkinek, miért is kellett volna, azért,hogy bonyolítsam a semmit?

2019. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
18-as: feleségem ismeri több munkatársamat, ha nem mondom el, van rá esély, hogy előbb utóbb megtudná, főleg ha a kollegina szétkürtöli...
2019. dec. 17. 09:43
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod,hogy szétkürtöli?Elmondja mindenkinek,hogy nőként találkozni akart Veled, nős pasival, és Te visszautasítottad. Nincs olyan bugyuta nő aki ezt szétkürtölné.
2019. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 17. 10:43
 20/22 anonim ***** válasza:
szerencsétlen...
2019. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!