Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tehetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék egy ilyen kissé kínos helyzetbe? Felvettek hozzánk egy új kolléganőt.

Figyelt kérdés

Nincs két hete, hogy itt dolgozik. Tegnap kávészünetben megkérdezte, hogy volna e kedvem valamelyik nap találkozi vele? Nem tudom mi lett volna a szándéka, de udvariasan visszautasítottam, mert van feleségem, meg hűséges típus vagyok. Ez eddig nem is lenne olyan nagy baj, csak kapásból van 4 munkatársam aki ismeri a feleségem. Én viszont nem szeretém, hogy kiderüljön. De ha meg eltitkolom, és megtudja, akkor meg lehet hogy kiakad, hogy miért nem mondtam el.

Szerintetek mit csináljak?

Nem tudom miért pont engem talált meg. Elvileg mist fejezte be az iskolát, szóval minimum 12-13 évvel fiatalabb nálam.



2019. dec. 17. 07:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Volt barátomra rendre nyomult mindenféle csaj. Visszautasította őket és mindig elmondta nekem. Nem csináltam belőle jelenetet. Egy nem ő tehet róla, kettő pedig nem akart tőlük semmit.
2019. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy visszautasítottad, jól pofára esett. :D Nyugodtan mondd el a feleségednek, hogy van egy kolléganő, aki rádhajtott, de te nem akarsz tőle semmit. Ebben nincs semmi szégyellni való, az lenne szégyen, ha igent mondtál volna a randira.
2019. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!