Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem főleg a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Kérdésem főleg a nőknek szólna, akikbek hosszú idejü párkapcsolata van. Mi kell ahoz hogy érdektelenné váljon számodra a párod, úgy, hogy régóta együtt éltek, illetve a legbiztosabb jelek, hogy ez így van?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez engem is érdekelne!
2019. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha inna rendszeresen, ha rideg lenne velem, ha semmi nem erdekelné ami a családdal kapcsolatos !

Elfordulnek tőle .

Figyelmeztetném parszor, de ha nem térne észhez, levegőnek néznem.

2019. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Magától nem válik érdektelenné, leginkább attól válik azzá, hogy én már érdektelenné váltam az ő száméra, és nem akar változtatni vagy nem akarja beismerni.

Abban nyilvánul ez meg leginkább, hogy nincs már miről beszéljünk, mikor azt érzem ,hogy neki rohadtul mindegy, hogy ott vagyok vagy nem.

pl olyan szituban, hogy elindulunk a pontból b-be, és míg oda nem érünk, egy szót nem szól hozzám,esetleg tőmondatokat "böfög vissza", aztán mikor meg odaértünk mások társaságába, dől belőle a szó.. nálam ez szokott lenni az első jele a kapcsolat haldoklásának.

Vegy mondjuk a munkabeosztásunk miatt gyakorlatilag kerüljük egymást, és ha pont szabadnap vagy szabadság van és pár napot együtt tölthetnénk, benne ez fel sem merül, hogy velem töltse, hanem már előre leszervezte az egész időszakot úgy hogy egyrészt engem meg sem kérdezett, másrészt számba sem vett.

Hogy már csak arról beszélünk, amiről muszáj, számlák, biztosítás, de nincs egy összebújós este csak úgy.

2019. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évig voltunk együtt, gyerek nélkül. Az érdektelenség lassan de biztosan kúszott be az életünkbe, én azt vettem észre magamon, hogy megváltoztam, nem tudok már rá férfiként tekinteni, sem szexuálisan, sem más téren, nem haladtunk előre, csak ültünk a langyos fürdővízben.
2019. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Válaszoló. Ha ezt tenné veled a férjed? És ha a nő viselkedik így a férjével ugyan azt jelenti?
2019. aug. 12. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A 3as válaszoló nagyon jól leírta. Ehhez Jön még a folyamatos megalázás, beszólogatás, kritizálás. Mikor folyamatosan azt érezteti, hogy kevés vagy neki, hogy nem tetszik neki az, ahogy kinézel. Hogy folyamatosan degradál. Hogy nem lehet rá semmiben számítani, mert miután megbeszéltük, hogy a hétvégén nem dolgozik, vasárnap itthon lesz, vasárnap reggel felkel, felöltözik munkás ruhába és elmegy dolgozni úgy, hogy meg sem akarja mondani, hová megy. Mikor megmondja, mikor jön haza, késik egy órát, majd számonkér, hogy miért nem lehet az ebédet időre megfőzni. Hát ilyenek miatt nem igazán érdekel már.
2019. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Abban az esetben miért válik érdektelenné a nő számárá, ha a pasi családcentrikus, viszonylag jól keres, igaz meg is dolgozik érte, próbál a feleség kedvébe járni, nem iszik, nem kocsmázik, nem jár el a haverokkal?
2019. aug. 12. 15:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a férfi szempontjából minden rendben van, akkor simán lehet, hogy egyszerűen csak kihűltek az érzések, ha gyerkőc sincs, akkor esetleg nincs összekovácsoló erő sem.
2019. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha "jól teljesítesz" akkor is rád unhatnak, sajnos. Az életben nagyon sok példát láttam erre rendes értékes partner, férfi, gyereket imádja, besegít a háztartásba, nem csal majd egy idő elteltével nem veszik semmibe...

Szép csinos, igényes, dolgos feleségeket is csalnak a hátuk mögött, mert unják őket.

Tudom az idealistáknak ez nem fog tetszeni, mert mi az hogy, és egy kapcsolatért kőkeményen dolgozni kell, nem szabad kihűlni hagyni stb. stb. DE 10-20 év alatt sok minden történik a párral.

Belefárad az ember.

2019. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ivás volt ilyen például. Sosem itta magát matt részegre, de minden áldott nap ivott alkoholt, ami ugyanúgy alkoholizmus, mint amikor valaki ordenáré részeg lesz. Szóltam számtalan alkalommal, hogy ez így nem jó, igyon kevesebbet, de persze semmi nem változott hosszú távon. Emiatt egy idő után valahogy már nem úgy tekintettem már rá, mint korábban, nem úgy kívántam a szexet például.


Ha általánosságban nézzük a kérdést, akkor szerintem ezek lehetnek a biztos jelek, hogy már nem érdekled a másikat, elhidegülés van, kifelé nézeget a kapcsolatból (mindegy, hogy férfi vagy nő):


- megváltozik a viselkedése (pl. életvidám volt, mostanában pedig gyakran búskomor)

- alig érint meg

- szokásokbeli változásaok (pl. többet/kevesebbet eszik mint korábban; többet iszik; többet nassol)

2019. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!