Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hosszú boncolgatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú boncolgatása annak, hogy együtt vagyok valakivel, akinek nem is annyira tetszem. Külső szemlélőként hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

A páromnak főleg fekete ruhája van, meg metált hallgat. De nem mondanám nagyon alternatívnak a megjelenését, mert nem hord szegecseket meg ilyeneket, csak ennyi, hogy sötét színekben van. Haja is hosszú, mint a metalheadeknek, de arra is azt mondja, nem a zenei ízlése miatt, hanem mert úgy tetszik neki.

Na mindegy, adott a fenti srác, és adva vagyok én, akire ráhajtott, nyomult, udvarolt, meghódított, együtt vagyunk. Nagyon szerelmes belém, ez nem is kérdés, mindig is egyértelmű volt, most is az. Eleve is az a típus, aki nagyon szerelmes tud lenni, és olyankor teljesen átadja magát.

22 éves a párom, ezt vegyétek figyelembe.

Na, de mivel ilyen fekete meg metál, gondoltam mindig is magamban, neki ilyen darkos csaj kéne... Én nem vagyok alternatív egyáltalán, meg is lepett, hogy szemet vetett rám. Talán említettem is neki mielőtt összejöttünk, hogy neked ilyen rocker vagy metál csaj való.

De tegnap kiborult a bili, mert kérdeztem első ránézésre mi volt, és mivel maximalisan őszinte, megmondta nem tetszettem neki annyira első ránézésre. (Nagyon utálja a fonott hajat, akkor be volt fonva.) Másodjára mikor látott, akkor mutatott be minket egymasnak közös ismerős (hajam ki volt engedve). És akkor már jött oda beszélgetni meg kezdeményezett, aznap indult minden. Es hogy akkor már jobban tetszettem neki nyilván, azéet is kezdemenyezett. De hogy igazán csak akkor tetszettem neki, miután mar ugye chaten is dumáltunk, tehát ahogy kezdett lejönni, hogy milyen jól elvagyunk. És hogy akkor kezdtem neki igazán tetszeni. Azt is mondja, nála nagyon összefúgg a belső meg a külső tetszése, senkitől se ájul el, amíg nem ismeri belsőre.

De aztan rákérdeztem egy nőre akit én ismerek, ő meg csak látásból, aki sátánista. Főleg fekete cuccok, vastag szemsmink, fehér bőr sötét haj. Amúgy rendes nő. Mondom akkor neked ő tetszik, igaz? Hát, igen. Bejött neki. Persze megint azzal jött, hogy de nem ismerte a belsőjét, úgy kiderülhet hogy hülye. Sose beszélt vele ugye. Tehát igen, igazam volt, neki metál lany kell.

Most mar mondhatja, hogy de szép vagyok, de tetszek neki, de nem akarja hogy metál megjelenésem legyen, így vagyok jó, stb. Mert már elszaladt valami.

Pedig a tegnapi beszelgetésig mindog úgy éreztem hogy szerelmes, és hogy tetszem neki. Az arcomat főleg dicsérte mindig. Ha mezitelen vagyok, akkor a legjobban. A fonott hajra is mondja nyugodtan hordjam (én sosem hordok lófarkat, csak fonatot), de attol még kiengedve jobb. Szerintem is jobb kiengedve, de akkor is az egyik fő hajviseletem nem tetszik neki...

Kérdeztem egyáltalán tetszenek az ilyen alkatú nők, mint én, magas vékony? Hát erre se nondta hogy igen, hanem hogy sose elemzte ki, neki milyen alkatú nő tetszik...

Aaaj... Biztos tetsuem neki amúg, de akkor is. Most mondja hogy csak en kellek neki mert en vagyok a barátnője, meg szeret, de mondom az kevés. Tetszenem kell neked. Azt mondja tetszem neki, szép vagyok. Higyjem mar el. Tegnap jól le is fárasztottam ezzel. Ma még nem merült fel, de csak mert elment dolgozni.


2019. júl. 24. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki, hogy nem azèrt van veled mert fekete cuccokat hordasz hanem azèrt amilyen belül vagy. Ez fontosabb mint a külsősègek.
2019. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Erre már én is gondoltam, hosszútávú kapcsolatot jobb erre alapozni.
2019. júl. 24. 09:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs a pároddal, biztosan szeret. Hülyeség lenne a részedről elrontani a kapcsolatot azzal, hogy állandóan faggatod és bizonygatnia kell neked, hogy tetszel neki és vonzónak tart. Ha nem így lenne, akkor össze sem jött volna veled. Külön felüdülés volt olvasni, hogy vannak olyan férfiak, akik nem vesztik el az eszüket attól, hogy meglátnak egy vonzó nőt és igenis számít nekik a személyiség is a párválasztásnál.
2019. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, szegény srác... Tipikus hisztis p-ként viselkedsz.

Kezdeményezett nálad, szeret téged, dicsér, de te csinálod a fesztivált a semmire. Ha nem akarna veled lenni, nem lenne, de ha folyton generálod a feszültséget, borítékolhatod, hogy rád fog unni. Nem, nem voltál a tipikus esete, nagy dolog, de valamiért megfogtad, és veled akar lenni. Vagy elfogadod ezt, és megpróbálsz hisztikirálynősködés helyett normális barátnőként viselkedni, vagy inkább szakítsatok most, mielőtt x hónapot veszekedéssel töltötök, amíg már nem bírjátok elviselni egymást.

2019. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, valamit félreértettél: nem a kérdező hord fekete cuccokat, hanem a fiú. Ettől függetlenül én is azt állítom, hogy örüljön a kérdező, hogy nem a külseje (ami pillanatok alatt megváltoztatható), hanem a belső tulajdonságai miatt szereti őt. A fiú a viszont szeretetért megalkudott a fonott hajjal és a kérdezőt szépnek találja.

Kedves Kérdező! A fiú korát megírtad, de a magadét elhagytad. Miért? Miért tartod fontosnak közölni a fiú korát, amire hangsúlyosan felhívod a figyelmünket?

Te milyen ruhát hordasz? Az is tetszik a fiúnak?

Szerintem túlkomplikálod és belemagyarázod a kapcsolatotokba azt, ami nincs.

Ha gondolod, járj tovább a fiúval de ha kiengesztelhetetlen ellentétek merülnek fel köztetek, akkor köszönjetek el egymástól békében.

2019. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hu, ezt tulbonyolitod.

Ha még akarod tartani a srácot, akkor többet ne zaklasd ilyen hulyesegekkel.

2019. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jajj... Ne pörögj ezen. Nekem is annyi olyan sztorim van, hogy elsőre vagy én neki, vagy a másik nem volt szimpatikus nekem, ozt mégis jóba lettünk, vagy párkapcsolat lett belőle.

Annyira egysíkúra szűkíted az embert: ha rockeres a kinézetr, biztos csak a rockerea csajok jöhetnek be. Rohadtul nem így működik a kémia.

Annyira feleslegesen pörögsz ezen, nehogy elmenjen a barátod kedve tőled...

30n

2019. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Ne ba*sszátok le a kérdezőt hogy úgy viselkedik mint egy kis tinip*icsa. Igenis tud fájni ez a "nincs ló jó a szamár is" érzés. Mert igen, a párod a te belsőddel párosítaná össze egy metál csaj külsejét.

És patthelyzet, mert nem tudsz "megfelelni neki" mert akkor nem lennél te. És arra gondolsz megnézi a hátad mögött az olyan csajokat.

Én azzal próbálom nyugtatni magam, hogy sosem lehetek elég jó senkinek szóval nincs is értelme próbálkozni. Ezért csak szimplán kihozom magamból a legtöbbet, hogy az "elég jó" helyett simán elég legyek...

2019. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

10-es,talán mert kéne egy egészséges önbizalom, hogy "bár nem vagyok metálcsaj, attól még vagyok olyan jó és szép, hogy vonzónak találjon?!

Innentől kezdve minden férfi, akinek valaha bejött egy csaj korábban, de mégse jött vele össze, hanem az aktuálissal, az ássa el magát, mert a barátnő csak egy" szamár"?

Ne üljünk már fordítva a lovon.

A Kérdező kicsit gondolkodjon el, hogy miért kell már rettegni, hogy elhagyja a párja amiatt, mert befonva hordja a haját, vagy nem hallgat metalt?!

A párja érezteti vele, hogy szereti, csak belelát minden rémet a mondandójába. Kérdés inkább, hogy miért van ez az önbizalomhiány a Kérdezőnél.

2019. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#10, de, megérdemli a lebszást.

Nem arról van szó, hogy a párja érzékelteti vele, hogy ő nem jó neki, nem csípkelődik, nem nézelődik félre, nem próbálja megváltoztatni. Egyszerűen csak szereti, úgy ahogy van, még ha nem is a klasszikus esete. Erre mit csinál a kérdező? Direkt, szánt szándékkal sarokba állítja a párját, és erőszakoskodik vele, hogy márpedig a srácnak ő nem is tetszik igazán, holott nem is mondott soha ilyet, csak hogy elsőre nem fogta meg, hanem csak másodjára, illetve miután megismerte.

Nem tudok és nem is akarok empátiát mutatni olyanok iránt, akik maguknak generálják a feszkót és a drámát. A lelkük pátyolgatása nem segít rajtuk, ugyanúgy tönkreteszik a saját életüket hobbiból.

És bocsi, de ha te bántalmazó kapcsolatban élsz, akkor az a te problémád. Ha pedig ugyanúgy generálod a hisztit, mint a kérdező, az is. És nem, nem magas lóról beszélek. Én sem voltam elsőre párom esete, de 4 éve együtt vagyunk, és tudom, hogy már az eljegyzési gyűrűt is megvette. Ha azon pörögtem volna, hogy miért nem gondolt az első perctől kezdve tökéletesnek, nem tartanánk itt, mert szakított volna, amiért kedvesség, törődés és vidám percek helyett csak feszültséget, veszekedést, drámát kap tőlem.

2019. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!